Tõnis Liinat: kui Ranna tee 1 arendaja võtab end kokku, siis saame projekti võimalikkusest tõsiselt rääkida

TallinnMerivälja muuli ehk Ranna tee 1 jahisadama detailplaneeringu nimel jätkub võitlus kogukonna ja arendaja vahel. Uus linnaosavanem hoiab kogukonna poole.

“Arutasin eelmise linnaosavanemaga, Alina Tubliga, mitmeid kordi, mida teha Merivälja muuli planeeringuga. Tema oli detailplaneeringu vastu, ka mina olen praegusel kujul esitatud planeeringu vastu. Samas leian, et läbirääkimisteks on ruumi,” ütles Pirita linnaosavanem Tõnis Liinat.

Detailplaneeringu koostamise lähteülesanne näeb ette, et detailplaneeringust on vaja esitada mitu varianti. “Ainuüksi see on minu arvates nahaalne, et lähteülesannet on eiratud. Et teemaga edasi minna, on vaja kuulata kogukonna arvamust, pidada kinni lähteülesandest ning teha kindlaks, et rajatav ehitis ei oleks kellegile või millelegi ohtlik,” sõnas Liinat. “Tallinn on merelinn ja seda me võiksime kindlasti ka senisest rohkem eksponeerida.”

Liinati arvates on oluline viia detailplaneering ka linnavolikogu ette. “Usun, et sellise projekti puhul on oluline ka linnavolikogu liikmete seisukoht.”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

48 + = 52

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!