Väike-Õismäele kerkib rannaspordihall

www.tallinn.eeReedel, 22. veebruaril kell 12 paigaldatakse Rannaspordihallile ( tee 130).

Pallimängukeskuses hakkavad paiknema eri suurusega pallimängude saalid, sealhulgas soojustatud liivaga rannapallimängude saal. Lisaks on hoonesse kavandatud mitmeid pallimängudega seotud harrastusi võimaldavad ruumid. Haabersti Rannaspordihall valmib 2020. aasta lõpuks.

„Mitmed spordiorganisatsioonid pöördusid linnavalitsuse poole sooviga rajada Tallinnasse ka talvehooajal sisetingimustes rannaspordialadega ning rannapallimängudega tegelda võimaldav keskus,“ ütles abilinnapea . Rannaspordialade kandepind on aastast aastasse kasvanud nii harrastajate kui profisportlaste seas ning olemasolevad sisehallid ei suuda üha suurenevat nõudlust katta.

Arvestades asjaoluga, et taolist sisehalli vajab eeskätt just Haabersti ja selle lähiala, kuulutas Tallinna tee 130 kinnisasjale hoonestusõiguse seadmiseks välja läbirääkimistega pakkumise, eesmärgiga rajada kinnisasjale kinnine pallimängude keskus ning kuni 200 kohaline spordihostel. Ainsana esitas pakkumise OÜ ning see vastas igati linna nägemusele.

Haabersti vanema Marek Jürgensoni sõnul saavad eelkõige noortele tegevust pakkuvas pallimängude keskuses sisukalt vaba aega veeta paljud Haabersti elanikud. „Lisaks rannaspordi ja pallimängude areenile on keskusesse planeeritud ka 180m2 suurune treeningsaal, kus saab harrastada joogat, tai-chi võimlemist jms. Halli esimesele korrusele on planeeritud kohvik,“ lisas Jürgenson.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC