1Office Grupp avas kontori Londonis

1OfficeEesti äriteenuste ettevõte 1Office Grupp avas septembris kontori Londonis. Eesmärk on pakkuda Suurbritannia turule sisenevatele ettevõtjatele tuge virtuaalkontori ja büroohotelli lahendustega ning samuti raamatupidamist ja juriidilisi teenuseid.

Suurbritannia tütarettevõtet asus juhtima grupi endine tegevjuht Ivar Veskioja, kes on varasemalt juhtinud 1Office Eesti ja Rootsi kontoreid. 1Office Grupi tegevjuhi Ragnar Everesti sõnul on Londonis kontori avamine osa ettevõtte laienemisstrateegiast, mille kohaselt on kaardistatud Euroopas atraktiivseima ärikeskkonnaga pealinnad, kuhu 1Office jõuda soovib. “Alternatiivne regionaalne laienemine Läänemere piirkonnas tähendaks Riias, Vilniuses, Varssavis ja Peterburis kontorite avamist. Ärikeskkonna atraktiivsuse ja turu suuruse tõttu eelistame Londonit ja Amsterdami Läänemere regiooni pealinnadele.”

1Office Grupi kontorid asuvad Londonis, Stockholmis, Helsingis ja Tallinnas. Ettevõte kuulub Eesti erakapitalile ning peakontor asub Tallinnas. Grupi visioon on olla äriteenuste valdkonnas ettevõtja esimene valik Põhja-Euroopas.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

11 − 10 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

18.10.2021 Üürikoolitus