1Partner Kinnisvara: Väikeettevõtted soovivad büroopinda osta

1Partner KinnisvaraTallinna kinnisvaraturul on hulk väikeettevõtteid, kes sooviksid osta büroopinda, kuid nende valikuvõimalus on piiratud. Väikeste büroopindade pakkumise lisandumine elavdaks oluliselt büroopindade ostu-müügiturgu, leiab 1Partner Kommertskinnisvara juhtiv partner Aivo Hallist.

“Väikest, see tähendab paarikümne kuni paarisaja ruutmeetri suurust büroopinda soovivad enamasti osta väikeettevõtted, kel puuduvad olulised laienemisambitsioonid,” kommenteerib Aivo Hallist nõudluse olemust.

Enamasti on ostusoovi takistuseks kinnisvaraostu finantseerimise korraldamine. Siiski on hulk näiteks pereettevõtteid, konsultatsioonifirmasid, hambaarste ja teisi kelle rahavood on tugevad ja kinnisvaraostu rahastamine probleeme ei tekita.

Need ettevõtted sooviksid ühe investeeringuna oma kasutatavat büroopinda omada. Sageli tahetakse sellised ettevõtted suruda kunagi kortermajadesse tehtud kontoripindadele. Need pinnad aga ei ole ettevõtete silmis sageli väga esinduslikud.

“Hea asukohaga esinduslikes hoonetes büroopinna vastu on selge ostuhuvi. Väiksemate pindade pakkumise lisandumine sellesse turunišši elavdaks tehingute arvu üsna hõlpsalt,” kinnitab Hallist.

1Partner Kinnisvara on Eesti üks juhtivatest kinnisvarafirmadest. Ettevõtte põhiteenused on kinnisvara vahendus, -hindamine, ehitamine ning investeeringute juhtimine.

Lisainfo

Aivo Hallist
1Partner Kommertskinnisvara
Juhatuse esimees
+372 513 1001
+372 668 4700
aivo.hallist@1partner.ee

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC