20. juulil kell 12.00 toimus Mustamäel kauaoodatud Szolnoki uue kaubanduskeskuse nurgakivi asetamise tseremoonia

TallinnAmortiseerunud ja üle kaheksa aastat maaomanike kohtutüli tõttu tühjalt seisnud Szolnoki keskuse ja turu kohale kerkib järgmise aasta märtsis-aprillis kaasaegne Rimi Vilde supermarket.

Mustamäe on viimastel aastatel läbi teinud suure arenguhüppe. Meie Mustamäe ei ole enam magala rajoon – aina rohkem tähelepanu pööratakse elukeskkonnale ja elukvaliteedile: kõik teenused peavad olema meie inimestele mugavalt kättesaadavad nende kodukandis. Uue Vilde supermarketi ehitus on tähtis lüli selles protsessis.

Ei saa salata, et kaupluse puudumine Szolnoki piirkonnas on olnud meie üheks suuremaks valupunktiks. Tervelt kaheksa aastat kestnud maaomanike kohtusaaga pidurdas uusarendust ja jättis Szolnoki piirkonna elanikke ilma lubatud toidupoeta. Ei möödunud nädalatki, kui linnaosavalitsusse poleks pöördunud kodanikud küsimusega, millal on lootust, et Rimi saab alustada uue poe ehitamisega.

Nüüd on asi ametlik: täna asetasime uue poe nurgakivi, ja juba kevadel teeb uus supermarket uksed lahti esimestele poekülastajatele. Ma soovin jõudu ehitajatele ja palju edu Rimile – see on meie linnaosasse väga teretulnud.

Uue Rimi supermarketi arhitektiks on AB Stuudio Paralleel OÜ ja ehituse peatöövõtja on Nordecon OÜ. Uue hoone pindala on 1550 m2, millest pea 1000m2 on müügisaal. Uue Rimi kaupluse avamine loob umbes 25 uut töökohta. Supermarketi avamine on planeeritud märtsis-aprillis 2022.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine