Astangu piirkonna uus hingamine

SkanskaSkanska andis stardipaugu uusarendusele Harku järve lähedal ning Rocca al Mare kaubanduskeskusest ca 3,5 km kaugusel. Aadressile Astangu tn 19/2 kerkiv maja on üks esimesi sinna piirkonda lähiajal ehitatavatest eluhoonetest. Tulevast elamute piirkonda iseloomustab nii linna- kui ka looduslähedus.

Esimeses 8-korruselises majas on 37 avara planeeringuga 3- ja 4-toalist korterit. Kõigil korteritel on rõdu, 0-korrusel panipaik ning parkimiskoht maja krundil. Ülemiste korruste korteritest avaneb vaade Harku järvele ning Tallinna siluetile. „Esimene maja on tänu korterite suurusele kindlasti väga meeldiv koht peredele. Jalutuskäigu kaugusel on ka väljakujunenud ühistranspordi, koolide, lasteaedade ja terviseradade võrgustik,“ lisas Skanska kinnisvaraarenduse valdkonnajuht Oliver Makko.

Skanska Astangu 19 arendus koosneb lisaks 37 korteriga majale veel kahest 8-korruselisest majast. Kokku ehitame piirkonda 241 uut 1–4-toalist korterit, mille üldpinnad jäävad vahemikku 34,3–92,8 m². Projekti lõppfaasis valmivad ka korvpalliplats ja kaks laste mänguväljakut. Majade energiaklassiks on planeeritud C.

Selgeid märke piirkonna arengule on näha juba täna. Astangu tn alguses käib vilgas ehitustegevus uue kaupluse avamiseks. Samuti tuleb Skanska krundi äärde uus bussipeatus. Lisaks sellele võeti eelmise aasta alguses arutlusele uus detailplaneering 8,88 hektari suuruse maa-ala hoonestamiseks Astangu tn alguses. Siiski säilib piirkonnas ka piisavalt rohelust ja puhkealasid elamisväärse keskkonna loomiseks.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC