Baltic Horizon allkirjastas lepingu Upmala Biroji ärihoone omandamiseks Riias

Baltic HorizonBaltic Horizon allkirjastas siduva lepingu Upmala Biroji ärihoone omandamiseks Riias ettevõttelt Bauplan Nord. Tehingu lõpuleviimise järel kuulub Baltic Horizoni portfelli 7 objekti koguväärtusega enam kui 125 miljonit eurot. See on teine pärast Baltic Horizoni fondiosakutega kauplemise alustamist juulis Balti fondinimekirjas, ühtlasi on see teine linnas asuv fondi portfellis.

Upmala Biroji on 2008. aastal Saksa arendaja poolt ehitatud ärihoone. Hoones on pikaajaliste lepingutega ankurrentnikeks SEB ja CABOT ning hoone täituvus on täielik. Objekti renditav kogupindala on üle 10 500m2. Hoone osteti ca 7,25% tootlusega esimese täisaasta kohta arvutatuna. viiakse lõpule 2016. aasta 3. kvartali jooksul.

Tehinguga täieneb fondi portfell veel ühe kvaliteetse rahavooga varaga linnas, kus fondile kuulub juba kohalik supermarket “SKY” asukohaga Bikernieku tänaval. Tehingu lõpuleviimise järel on fondi portfellist 35% investeeritud Tallinnasse, 23% Riiga ja 42% Vilniusesse. Segmenditi koosneb portfell seejärel 43% ulatuses ärikinnistuist ja 57% ulatuses jaekaubandusele orienteeritud kinnistuist, milledest 10% asub Coca-Cola Plaza vabaaja- ja jaepinnal Tallinna südames.

Baltic Horizoni osakutega alustati Nasdaqi börsil kauplemist 6. juulil 2016. Baltic Horizoni börsitähis (ticker) on NHCBHFFT.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC