Baltic Horizon Fond omandab vastvalminud Duetto I büroohoone Vilniuses, Leedus

baltic-horizon Fund (Fond), mida esindab fondivalitseja Northern Horizon Capital AS (Fondivalitseja), sõlmis siduva eellepingu Duetto I büroohoone omandamiseks Vilniuses. Müüjaks on ettevõtte YIT Kausta būstas, mis kuulub YIT Corporation gruppi.

Fond ja YIT Kausta būstas on kohustatud sõlmima ostu-müügilepingu 31. märtsiks 2016, kui ehitustööd on selleks hetkeks lõpule viidud. omand läheb Fondile üle pärast notariaalse ostu-müügilepingu sõlmimist. Lepingujärgne on 14,6 miljonit eurot (ilma käibemaksuta), mis teeb sisenemise tootluseks 7,22%. tagab 2 aasta jooksul esialgse äritulu (NOI).

Duetto I asub Vilniuse teises büroo- ja kõrghoonetega paiknevas piirkonnas, äsjavalminud läänepoolse ringtee läheduses. Duetto I büroohoone on 10-korruseline, maa-aluse parklaga. Büroohoone väljarenditav pindala on 8325 m². Hoonel on A-klassi energiatõhusus ning see saab BREAAM sertifikaadi. Ankurüürnikeks on Lindorff ja Pernod Ricard.

Pärast ostu-müügilepingu sõlmimist saab Fond ostuoptsiooni kõrval asuva büroohoone Duetto II omandamiseks pärast selle valmimist.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC