Baltic Horizon Fond täiendavate osakute avaliku pakkumise tulemused

Baltic Horizon30. novembril 2017 kell 15:00 (Kesk-Euroopa aja järgi) lõppes Baltic Horizon Fund (Fond) täiendavate osakute avalik pakkumine. Kokku märgiti 12,784,768 uut osakut (Uued Osakud), mis vastab brutosummas 16,960,273.23 eurole.

Northern Horizon Capital AS (Fondivalitseja) kui Fondi fondivalitseja otsustas jaotada kõigile investoritele märgitud osakud täies ulatuses.

Uute osakute pakkumise tulemusena suureneb Fondi osakute koguarv 12,784,768 võrra, st. Fondi osakute koguarvuks on pärast täiendavate osakute Eesti Väärtpaberite Registris registreerimist 77,440,638 osakut.

Fondijuht Tarmo Karotam’i kommentaar: „Me oleme rahul pakkumise tulemusega ning plaanime paigutada kaasatud kapitali strateegiliselt Baltikumi pealinnades esimesel võimalusel. Antud neljas kapitali kaasamise ring lubab fondil kasvatada oma neto varasid ning turukapitalisatsiooni üle 100 miljoni euro. Investoritel, kellel polnud võimalik lõpule viia oma märkimisprotsessi novembris, saavad oma investeeringud tulevikus teha kas Stockholmi või Tallinna börside järelturul. Samuti jätkab fond oma kvartaalse väljamaksete tegemise poliitikaga.“

Olulised kuupäevad

  • eeldatavalt hiljemalt 1. detsembril 2017 registreeritakse Uued Osakud Eesti Väärtpaberite Registris;
  • eeldatavalt 7. detsembril 2017 või sellele lähedasel kuupäeval kantakse osakud investorite või nende nimel tegutseva isiku väärtpaberikontodele iga investori poolt märgitud osakute ostuhinna makse vastu;
  • eeldatavalt 7. detsembril 2017 või sellele lähedasel kuupäeval on esimene kauplemispäev Nasdaq Tallinna börsil;
  • eeldatavalt 12. detsembril 2017 või sellele lähedasel kuupäeval on esimene kauplemispäev Nasdaq Stockholmi börsil.

TEADE EI OLE MÕELDUD AVALDAMISEKS, JAGAMISEKS VÕI EDASTAMISEKS, OSALISELT VÕI TERVIKUNA, OTSESELT VÕI KAUDSELT, AMEERIKA ÜHENDRIIKIDES, AUSTRAALIAS, KANADAS, HONGKONGIS, JAAPANIS, UUS-MEREMAAL, SINGAPURIS, LÕUNA-AAFRIKAS VÕI MUJAL, KUS ANTUD INFO AVALDAMINE VÕI EDASTAMINE EI OLE LUBATAV.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 19 = 29

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.01.2022 Üürikoolitus