Baltic Horizon plaanib järgmist osakute avalikku pakkumist

Baltic HorizonNorthern Horizon Capital (Fondivalitseja) plaanib Baltic Horizon fondi (Fond) uute osakute järgmist avalikku pakkumist mais 2017.

Pakkumine on suunatud kõigile jaeinvestoritele Eestis, Rootsis, Soomes ja Taanis ja institutsionaalsetele investoritele valitud Euroopa riikides. Fondi eesmärk on kaasata kuni 50 miljoni euro väärtuses kapitali uute investeeringute tegemiseks. Fond esitab taotluse uue prospekti registreerimiseks Finantsinspektsioonile lähiajal.

Lepingud finantsnõustajatega, kellega Fond töötas ka esmase ja täiendava avaliku pakkumise protsessis, on sõlmimisel. Catella Bank S.A, sh Rootsi filiaal nimetatakse eelduslikult jaepakkumise müügipartneriks Rootsis, Soomes ja Taanis ning institutsionaalse pakkumise müügipartneriks Põhjamaades, Luksemburgis ning muudes valitud Euroopa riikides. Swedbank AB ja LHV Pank nimetatakse eelduslikult pakkumise kaaskorraldajateks Baltikumis. KPMG Baltics tegutseb Baltic Horizon Fund audiitoritena ning õigusnõustamist emitendile pakub advokaadibüroo Sorainen.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 75 = 79

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

11.-13.01.2022 Kinnisvara ABC