Bisly osaleb Londonis kinnisvarainnovatsiooni konverentsil CREtech 2023

BislyCREtech on globaalse tähtsusega kinnisvarakonverents, kus kohtuvad valdkonna teerajajad ja erinevate kinnisvaravaldkondade esindajad. Bisly tegevjuht ja kaasasutaja Siim Vips astub koos teiste viimase aja säravaimate tehnoloogiaettevõtetega üles konverentsi innovatsioonilaval.

Ülemaailmsel sündmusel vaadatakse üheskoos kinnisvaravaldkonna tulevikku ning otsitakse lahendusi, kuidas muuta kinnisvarasektor keskkonnasõbralikuks ja säästlikuks. Londonis toimuva konverentsi missioon on tuua kinnisvara- ja ehitussektori ettevõteteni innovatsioon ja uudsed lahendused, inspireerida uue põlvkonna ideedega ning aidata ettevõtetel areneda tulevikukindlaks.

Märtsikuust, kui Bisly valiti mainekasse kiirendisse 2023 REACH UK, on ettevõttele laekunud päringuid juba mitmetelt Ühendkuningriigi arendajalt, et targa tehnoloogiaga varustada mahukaid uusi üürikinnisvara projekte. Suurlinnades, kus üürikinnisvara vajadus ja arendusmahud üha kasvavad, otsivad kinnisvaraettevõtted üha rohkem uusi tehnoloogiaid, mis aitaksid omada paremat ülevaadet oma kinnisvarast, sellega seotud kuludest ning muuta hooned energiatõhusamaks. Bisly hoonejuhtimise lahendused aitavad majaomanikel, halduritel, aga ka üüripindade operaatoritel ühtses süsteemis hoonete seadmete tööd jälgida ja juhtida. Paljud tegevused saab panna tööle automaatselt, sest käsklusi saab saata otse ka näiteks broneeringusüsteemidest.

Üha enam rakendatakse ESG (environmental, social and corporate governance) põhimõtteid ka kinnisvarasektoris. Eesti keelde tõlgituna tähendab ESG jätkusuutlikku ja vastutustundlikku lähenemist äri majandamisele keskkonna-, sotsiaal- ja ühingujuhtimise aspektidest lähtudes. Kahe konverentsipäeva jooksul otsitakse vastuseid järgmistele küsimustele:

  • kas tehnoloogia areng aitab saavutada kinnisvarasektoris keskkonnasäästlikke eesmärke
  • kuidas tehnoloogia muudab protsessid efektiivsemaks
  • kuidas tark ligipääsude juhtimine aitab maksimeerida kasumlikkust
  • kuidas kasutada andmeid ehk eristada olulisi signaale infomürast
  • säästlikud keskkonnad ja null-emissiooniga hooned – kas meie keskkonna päästjad?

Jälgi meid kindlasti nii Linkedinis kui Facebookis, sest jagame oma kanalites põnevaid tähelepanekuid ettekannetest ja kinnisvaravaldkonna arengutest.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

12.12.2023 Eluruumi üürilepingu sõlmimine ja lõpetamine