Brave Capital ostis kolmandiku endisest Kohila paberivabrikust

Brave CapitalInvesteerimisfirma Brave Capitali juhitav Barensholm OÜ ostis 34-protsenti endisest Kohila paberivabrikust.

Osaluse tehase omanikfirmas, KP Factory’s müünud Kuno Pindmaa sõnul oli investori kaasamise eesmärk vabriku arendamine. “Tahame Kohilas endise tootmismahu taastada ning tõsta kohalikku tööhõivet,” ütles Pindmaa.

Brave Capital OÜ juhatuse liikme Veljo Kuuse sõnul soetas osaluse pikaajalise investeeringuna ning esimesed arendusplaanid on juba tehtud,” ütles Kuusk.

Veljo Kuuse kinnitusel on Brave Capital viimase poole aastaga paigutanud üle kümne miljoni euro peamiselt kinnisvarasse, kuid peale Kohila paberivabriku on plaanis lähiajal investeerida ka teistesse tootmisettevõtetesse ning potentsiaaliga äriprojektidesse.

Rapla maakonna üks suurimaid tööandjaid, Kohila paberivabrik hõlmab 13-hektarilisel territooriumil tegutsevat tehasekompleksi koos sisseseadega. Müügitehingut nõustas Fusion Varahalduse AS.

Brave Capital on eesti- ja väliskapitalil põhinev investeerimisfirma, mis tegeleb erinevate varade ja osaluste soetamise ning projektide finatseerimisega. Ettevõttel on plaanis teha ligi 100 miljoni euro väärtuses portfelliinvesteeringuid nii kinnisvarasse kui tegutsevatesse ettevõtetesse.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC