Capital Mill: Läti ärikeskus sai 25 miljoni eurose tehinguga uue omaniku

Capital MillLätis tuiksoonel asuv ärikeskus Valdemara Centrs sai täna allkirjastatud lepinguga uue omaniku. Capital Milli juhitava ostis 25 miljoni euro eest Rootsi ettevõte Eastnine.  

juhtiv kinnisvarainvesteeringute ettevõte Capital Mill on hallanud Valdemara Centrs keskust juba 2013. aastast. Selle aja jooksul on tehtud mitmeid investeeringuid hoone kvaliteedi tõstmiseks, näiteks sai täielikult välja vahetatud hoone automaatika ja parandatud energiatõhusust. Tulemusena tõusis hoone ja said täidetud üürnikega.  

Capital Milli partner ütles, et võttes arvesse hoone tänast väärtust, on selle kvaliteedi tõstmiseks tehtud sammud selgelt edu toonud. “Oleme hoone väärtust suutnud oluliselt tõsta selle aja jooksul, mis see on Capital Milli käes olnud, mistõttu on tänane heaks tunnustuseks meie tööle. Hoone omanikel on nüüd hea võimalus saadud tulu realiseerida ja investeerida see uutesse projektidesse,” märkis ta.  

Kulli sõnul on tal rõõm näha, et just valdkonnas pikaajaliste kogemustega Eastnine sai hoone uueks omanikuks. “Eastnine valib äärmiselt hoolikalt, millesse investeerib. Oleme väga rahul sellega, et hoone läheb heale ja kogenud ettevõttele, kellel on valdkonnas tugev haare ning oskused ärikeskust juhtida ja edasi arendada,” lausus ta.  

Valdemara Centrs on üks esimestest moodsatest ärikeskustest. Vanalinnas asuva ärikeskuse kogupind on 8500 m² ja selles tegutseb üle kümne rahvusvahelise üürniku, nende seas näiteks Rimi, , , Oracle, , PwC. Keskuse müügitehingu aitasid läbi viia kinnisvaravahendusega tegelev  ja advokaadibüroo Legal.  

Capital Mill OÜ asutati 2008. aasta alguses eesmärgiga korraldada investeeringuid Balti riikides asuvatesse ärihoonetesse ning suurendada nende väärtust kvaliteetse kinnisvarajuhtimise abil. Ettevõtte asutajateks ning partneriteks on pikaajalise - ja panganduskogemusega meeskond. Capital Milli juhtimise all on arvukalt kõrgelt hinnatuid ärihooneid Eestis, Lätis ja Leedus. 

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC