Capital Mill: Nordecon ehitab Capital Milli tellimusel Saue linna servale energiatõhusa kortermaja

Capital MillNordecon AS ja Capital Mill sõlmisid lepingu Saue linna servale kortermaja ehitamiseks. Aadressile Kuuseheki 50 rajatava A-klassi energiamärgisega maja ehitusmaksumus on ligi 4 miljonit eurot. Kolmekordne 48 korteriga maja valmib 2019. aasta jaanuaris.

„Hästi läbi mõeldud arendustel on täna suur müügipotentsiaal, sest koduotsijad on muutunud aina nõudlikumaks. A-energiaklassi, mõistliku hinna ja rahuliku elukeskkonnaga on Sauele ehitatava arenduse puhul mitmed olulised tingimused täidetud,“ rääkis Nordecon ASi juhatuse liige Ando Voogma. „Kesklinnas elamine ei ole kõigile meelepärane ning seepärast otsitakse elupaika aina enam Tallinna piirest välja, kuid eeldusel, et hea ühendus töökohaga säiliks.“

Capital Milli tegevjuhi Igor Mölderi sõnul on Kuuseheki projekt ehtne näide sellest, et kvaliteet ja mugavus ei pea olema talumatult kallis. „Suurepärase projekteerimis- ja ehitusmeeskonnaga oleme kujundanud esimese A-klassi maja Tallinnast väljas, hoides müügihinna taseme alla Harjumaa keskmise. Lisaks energiatõhususele on tugevat rõhku pandud ka efektiivsetele plaanilahendustele, siseviimistlusmaterjalidele ja ka meeldivale elukeskkonnale suure haljastatud hoovi näol“

Vaivundamendil maja on 3-korruseline, hoone brutopind on kokku 4 155 m² ja netopind 3500 m². Majas on 48 korterit, mis on 2–4 toalised. Hoone ehitatakse vastavalt kehtivatele A-energiamärgise nõuetele tagades nii oluliselt madalamad tarbimiskulud, kui pika hoone eluea. Kuuseheki 50 lähedal asuvast Saue raudteejaamast jõuab kesklinna alla poole tunniga.

Lisaks päikesepaneelidele katusel paigaldatakse hoone seintesse 160 mm paksune IKO Enertherm Alu 50 soojustus ning hoovi elektriautode laadimiskohad. Hoone garantiiperiood on 3 aastat.

Capital Mill OÜ asutati 2008. aasta alguses eesmärgiga korraldada investeeringuid Balti riikides asuvatesse ärihoonetesse ning suurendada nende väärtust kvaliteetse kinnisvarajuhtimise abil. Ettevõtte asutajateks ning partneriteks on pikaajalise kinnisvara- ja panganduskogemusega meeskond. Capital Milli juhtimise all on arvukalt kõrgelt hinnatuid ärihooneid Eestis, Lätis ja Leedus.

Nordeconi kontsern hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted Eestis, Ukrainas, Soomes ja Rootsis. Kontserni emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis. Kontserni 2016. aasta konsolideeritud müügitulu oli 183 miljonit eurot. Nordeconi kontsern annab hetkel tööd ligi 740 inimesele. Alates 18.05.2006 on emaettevõtte aktsiad noteeritud NASDAQ Tallinna Börsi põhinimekirjas.

171206 Capital Mill

171206 Capital Mill 2

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.-19.01.2023 Kinnisvara ABC