Coop Pank: Coop Pank AS sõlmis ühinemislepingu CP Varad AS-iga

Coop PankCoop Pank AS sõlmis täna notariaalse ühinemislepingu oma 100%-lise tütarettevõtja CP Varad AS-iga. Ühinemise tulemusena CP Varad AS lõppeb ning Coop Pank AS-ist saab CP Varad AS-i õigusjärglane. CP Varad AS-i peamiseks tegevusalaks on olnud panga probleemkrediidi tagatiseks olnud kinnisvara haldamine ja realiseerimine. Ühinemise eesmärk on lihtsustada pangagrupi õiguslikku struktuuri. Ühinemise tulemusena ei muutu pangagrupi konsolideeritud varade, õiguste ja kohustuste seis.

Ühinemisleping jõustub pärast Finantsinspektsioonilt ühinemisloa saamist ning ühinemine on plaanis eelduslikult lõpule viia 2022. aasta jooksul. Ühinemisleping ja ühinemisaruanne on lisatud käesolevale teatele.

Eesti kapitalil põhinev Coop Pank on üks viiest Eestis tegutsevast universaalpangast. Pangal on 133 100 igapäevapanganduse klienti. Coop Pank kasutab jaekaubanduse ja panganduse vahel tekkivat sünergiat ning toob igapäevased pangateenused kodule lähemale. Panga strateegiline omanik on kodumaine kaubanduskett Coop Eesti, mille müügivõrgustikku kuulub 330 kauplust.

Uhinemisaruanne Coop Pank AS ja CP Varad AS uhinemise kohta

Uhinemisleping

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

04.-12.10.2022 Kinnisvara täiendkoolitus