Domus Kinnisvara: Eesti Apostlik-Õigeusu Kirik

Domus KinnisvaraPikaajaliselt Tele 2 peakontorina tuntud Tallinnas Jõe tn. 2a asuv büroohoone saab peagi uue terviklahenduse. Renoveeritavas ärihoones saab olema viiel korrusel kokku 1700 m2 kaasajastatud teenindus- ja äripinda, mis valmib üürnikele üleandmiseks selle aasta lõpuks ning mille pindade ettemüük on alanud.

Ärikinnisvara omanik, OÜ EAÕK Varahaldus, viis läbi ideekonkurssi ja valis enamiku juhtivaid Eesti kinnisvarafirmasid hõlmanud hanke tulemusel ärihoone ettevalmistustööde, renoveerimise ning üürnikega täitmise läbiviijaks Domus Kinnisvara. OÜ EAÕK Varahalduse ehk kiriku soov oli leida tugev professionaalne partner ning võitjaks osutus Domus Kinnisvara.

Jaan Liitmäe Domus FND OÜ-st: „Spetsialiseerumine on täna pea igas eluvaldkonnas kasvamas tänu meid ümbritseva kompleksuse pidevale tõusule. Erandiks pole ka meie ärikinnisvaraturg ning seetõttu leiab järjest suurem osa Eesti ärikinnisvara omanikest tee täislahenduste juurde. Professionaalne vastaspool, nagu Domus, suudab pakkuda terviklikult kõrgel tasemel nii kinnisvara-, ehitus- kui finantsalast nõu ühe katuse alt ning mis kõige tähtsam, selle ka koostöös omanikuga hiljem ellu viia.“

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

61 − = 59

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

26.10.2021 Kasutusluba ja selle taotlemine