EstateGuru laienes Soome

EstateguruPõhjamaade juhtiv lühiajaliste kinnisvaralaenude ühisrahastusplatvorm saavutas ettevõtte järgmise eesmärgi, kui rahastas platvormi esimese laenu Soomes! Soome turule sisenemine teeb EstateGurust Euroopa ainsa kinnisvaralaenudele keskendunud ühisrahastusplatvormi, mis tegutseb juba neljal Euroopa turul.

EstateGuru investorid toetasid Soome esimest laenu rahastades kohaliku trükikoja laienemist, sealjuures kaasatud vahendite eest rahastati Helsingis asuva trükikojahoone ostu 1,65 miljoni euro ulatuses. Sildlaen rahastati 9 päeva jooksul ning laenus osalesid 1233 investorit 41-st riigist. Ühtlasi on tegemist EstateGuru ja ka Soome seni suurima ühisrahastuslaenuga!

EstateGuru tegevjuht ja kaasasutaja Marek Pärtel kommenteerib: “EstateGuru visiooniks on saada Euroopa suurimaks rahvusvaheliseks lühiajaliste kinnisvaralaenude ühisrahastusplatvormiks ning Soome turg oli järgmine loogiline samm ettevõtte arengus. EstateGuru platvormiga on juba tänaseks liitunud märkimisväärne hulk Soome investoreid ning meil on hea meel võimaldada kogu meie investorkogukonnale veelgi enam hajutatud investeerimisvõimalusi, nii laenutüübi kui geograafilise hajutatuse mõttes.”

Alates 2014. aastast on EstateGuru enam kui 10 tuhat investorit 45-st riigist teeninud keskmist aastast intressi 12,5% ning rahastanud juba enam kui 45 miljoni euro eest kinnisvaralaene. Suurimat investeerimisportfellid ületavad juba 1 miljoni euro piiri ning tänaseks ei ole investorid platvormil investeerides kaotanud ühtki eurot. 2018. aastal plaanib ettevõte siseneda Ühendkuningriiki, Iirimaale ning Hispaania esimest laenu võib platvormil näha juba lähinädalate jooksul.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.-19.01.2023 Kinnisvara ABC