If Kindlustus kolib peakontori Ülemiste Citysse

AS ja If P&C Insurance AS sõlmisid äsja lepingu, mille kohaselt kindlustusfirma üürib 2700 m² Ragnar Nurkse nimelisest kolmiktornist järgmiseks kümneks aastaks. If Kindlustus kolib peakontori Ülemiste Citysse jaanuaris 2014.

„Tunnustatud kindlustusfirma kolimine Ülemiste Citysse kinnitab tänaseks loodud ettevõtluskeskkonna atraktiivsust,” ütles AS juhatuse esimees Gert Jostov. „Erinevate tegevusvaldkondade tippude koondumine loob võimaluse linnakut jätkuvalt arendada ja mitmekesistada. Piltlikult öeldes on koos võimalik rohkem kasumit teenida kui laialipillutatult ja eraldi – kui kõik tugiteenused on ühes linnakus, annab see paljudele ettevõtetele märkimisväärset tõhusust juurde. If Kindlustusest saab uue ärihoone A-torni ankurrentnik, mille üle on mul erakordselt hea meel – kindlustusega on alati kindlam tunne.”

„If Kindlustus kolib Ülemiste Citysse nii Pronksi kui Laki tänaval asuva kontori ehk kogu If Kindlustuse Tallinna peakontori,” rääkis If P&C Insurance AS juhatuse liige Artur Praun. „Meie jaoks on oluline, et kõik meie Tallinna töötajad asuvad edaspidi koos ühes kontoris, mis muudab inimeste omavahelise lävimise lihtsamaks. Uus ja kena töökeskkond on samuti oluline töötajale, sest kontoris veedetakse suur osa päevast ning on tähtis, et see tekitaks hea tunde.“

„Klientidele pakume nõustamist ja kahjukäsitlust endiselt kõrgel tasemel ning usun, et töö klientide suunal muutub veelgi kvaliteetsemaks,” lisas Artur Praun. „Ülemiste City pälvis meie eelistuse tänu piirkondlikule arenguperspektiivile, lähedusele kesklinnast ja lisateenuste valikule, mis aitavad ka kulusid kokku hoida.”

If P&C Insurance ASi nõustas rendipinna valikul Colliers International.

AS Ülemiste (www.technopolis.ee) kuulub 49 protsendilise osalusega AS-ile ja 51 protsendilise osalusega Baltic Holding OÜ kaudu Technopolis kontserni emaettevõttele Technopolis Plc.

If P&C Insurance AS (www.if.ee) kuulub Põhjamaade juhtivasse kahjukindlustusgruppi If P&C Insurance, mille omanik on Sampo Plc. If P&C Insurance AS on Eestis juhtiv kahjukindlustaja, kes tegutseb Lätis ja Leedus oma filiaalide kaudu. If P&C Insurance ASil on Baltikumis üle 300 000 kliendi.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC