Kaitseliidu Jõgeva maleva staabi- ja tagalakeskuse ehitustööd jõudsid lõpule

RAMM EhitusRAMM Ehitus lõpetas Kaitseliidu Jõgeva maleva staabi-ja tagalakeskuse ehitustööd ja hoonele anti eelmisel nädalal kasutusluba.

RAMM Ehituse tegevjuhi Priit Raua sõnul oli see hoone neile kui peatöövõtjale ja ehitajale esmakordne võimalus ehitada riigikaitse spetsiifikale vastavat objekti. „Nii mõnegi ehituslahenduse puhul tuli meil arvesse võtta koguni NATO standardeid. Aga ilmselt kõige põnevam etapp meie jaoks oli 50-meetrise elektrooniliste märklaudadega lasketiiru ehitamine,“ sõnas Raud.

2500-ruutmeetrises kompleksis on kontoriruumid, õppeklassid ning kolme rajaga lasketiir koos relvaruumidega. Siseõues paiknevad varustuse laod ja laadimispunktid ning tehnika hooldamiseks vajalikud ruumid. Kaitseliidu peastaabi tagalakeskuse kinnisvarajaoskonna juhataja Toomas Kuningas sõnas, et üldehitustööde maksumuseks oli koos käibemaksuga umbes 2,75 miljoni eurot ning 11 kuud väldanud ehitustööd valmisid isegi paar nädalat enne kokkulepitud tähtaega.

Jõgeva maleva staabi- ja tagalakeskuses toimuvad praegu veel sisustamistööd ning ehituse pidulik avamine on planeeritud augustisse.

RAMM Ehitus on 2006. aastal loodud ehitusfirma, mis kuni 2013. aasta novembrini tegutses  TREV-2 Ehituse nime all. Ettevõtte 2014. aasta müügitulu oli 14 miljonit eurot, ettevõttes töötab põhikohaga 15 inimest. Käesoleva aasta suuremateks projektideks lisaks valminud staabi-ja tagalakeskusele on Euroopas ainulaadse elamusspordikeskuse ehitus Rae valda.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC