Kanada suurim kinnisvaravahendaja läheb RE/MAX’i kaubamärgi alla

RE/MAXKanada suurim kinnisvaravahendaja, edukuselt tipus olev Keller Williams läheb RE/MAX’i kaubamärgi alla. Bjorn Soolsma ja Deborah Stevens – kaasomanikud ja asutajad vastloodud RE/MAX Result Reality’s – on kindlad, et RE/MAX koolitused, tehnoloogia ja kaubamärk aitavad nende maakleritel jõuda tippu.

Kinnisvaramaaklerid, kellel on üle 25 aasta kogemusi kinnisvaraturul, näevad suurt tulevikku uues grupis. “Me tahame jätkata ülesehitusega, millegagi, mis oleks suunatud maakleritele, oleks dünaamiline ja tulemustele orienteeritud,” ütleb Soolsma. “Ühendades meie filosoofia, ressursid ja visioonid RE/MAX’i ärimudeli, kaubamärgi ja ressurssidega, saame me parimateks.”

RE/MAX ametnike tervitus uutele kolleegidele

“Selles majandusolukorras teevad targad äriinimesed tarkasid äriotsuseid,“ ütleb William Soteroff, Senior Vice President RE/MAX International’ist. “RE/MAX on õige valik professionaalidele, kes tahavad suurendada oma äri, astuda järgmisi samme oma karjääriredelil ja saada maailmatasemel haridust ning värbamisvõimalusi.”

Paar päeva pärast ühinemisteadet oli peaaegu kõikidel RE/MAX Results Reality maakleritel uued märgid, uued visiitkaardid ja ligipääs RE/MAX Mainstreet’ile. Pärast kahepäevast perioodi osalesid nad orientatsiooni protsessis, mida pakkus RE/MAX’i Lääne-Kanada piirkond. Nad teevad tööd ka individuaalselt Soolsma ja Stevens’iga, et ümberhinnata oma äritegevuse eesmärgid ja strateegiad, et rajada oma karjääri RE/MAX’is tugevale aluspõhjale.

“Ja mis kõige peamine,” ütleb Elton Ash Regional Executive Vice President RE/MAX Lääne Kanadas, “et uued müügipartnerid õpivad kasutama väärtuslikke ressursse, milledele neil nüüd ligipääs olemas on, kaasaarvatud LeadStreet, Design Center ja Agent Training on Damand. Me julgustame neid koguma andmeid, leidma midagi, mis aitaks neil juurde saada lisaväärtuli oma ärile ning panna kõik vahendid nende enda jaoks tööle. See on põnev ja ilmselt veidi ülepaisutatud, kuid me oleme siin aitamaks neil töö alustamist ja et üleminek kujuneks võimalikult sujuvalt.”

Üks osa RE/MAX Results Reality müügipartnereid otsustas alustada oma sihtmärkide elluviimist ja hariduse saamist RE/MAX Rahvusvahelisel konverentsil 2009 Las Vegases osalemisega. Nende hulgas oli ka abielupaarist meeskond Bruce Pallon ja Rene Marvin.

“RE/MAX kaubamärk on märkimisväärne,” ütleb Pallon. “Küsige kellelt tahes tänaval nimetada kinnisvara ettevõte ning kümnest üheksa ütleks RE/MAX. Meil on suur hea meel teatada oma klientidele üleminekust.”

Will Shipton, kes omandas kinnisvaralitsentsi aastal 2008, on innukas rääkima kindlustundest, mida ta saavutas treenides Soolsma’d ja Stevens’it RE/MAXi saades, kus temagi oma karjääri alustas. “Olen põnevil,” ütleb Shipton. “Inimsed ei tea väga Keller Williams´it, kuid nad teavad RE/MAXi. Nüüd on mul parimast parim võimalus, et oma äri suursuguseks muuta.”

Kommentaarid

Mulle meeldis see artikkel suurest Keller Williams´i kontorist Vancouver´is, mis otsustas üle minna RE/MAX Resuts Reality ettevõtteks. Selline informatsioon on pikaajalise mõjuga ning aitab värvata jõuliselt.
– Ansel Clarke, RE/MAX Metro-City Reality, Orleans, Ontario

Olen müügipartner, kuid endine Broker/Owner, töötan Louisville’s, kus RE/MAX on tugev, järjekindel ja jätkusuutlik. Keller Williams’il on strardispurt siin ja nende maaklerid saavutavad ärialase edu. Me teame väärtust, mis kaasneb jätkusuutlikkuse standardi järgi. Ka meie murdsime läbi barjääri, vastu hakates 21. sajandi buumile. Me võitsime selle lahingu ning järsku avastasime enda ettevõtte olevat kindlal alusel, kindlad müügid ning kindlad tasustamised. Ma olin sõnatu, kuuldes Margaret Kelly avakõnes seda teavet rahvusvahelisel konverentsil. Siin Louisville´is haarab kohalik KW glamuur mõnesid nooremaid maaklereid, kel võiks hästi minna. Kuid ei teki küsimustki minu peas, endise B/O´na, on need tavaliselt maaklerid, kes muidu oleks valinud RE/MAXi. Ma loodan, et me ei ole muutunud loorberitel puhkavateks värbamisel, “perekonna” jõupingutused Keller Williams’i mudeliga, nad võtsid üle vaatenurga, mida kasutati mõned aastad tagasi. Olen kindel, et see on suunatud uutele B/O´tele ning loodan, et strateegia informatsioon tagab B/O’tele suured ning edukad kontorid. Olen veidi mures, kuna PR räägin, et Keller Williams on muutumas edu standardi avalduseks. Just nagu Margaret kelly rääkis meile konverentsil, on üha vähem ja vähem müüke-palju tüli sotsiaalsetel kogunemistel.
– Jude Birch, RE/MAX müügipartner, Louisville, Ky

See on üks neid lugusid, et edasine pakub tõendust minu uskumistele, et turg on pöördumas. Nagu kõigil uutel maakleritel, oli ka minul raske 2008. aasta, kuid 2009. on alanud juba kui kõige kiireim aasta kunagi. Et näha tulemust, mida mina näeksin tavaliselt targa ärilise otsusena, on veel üheks tõendiks, et mitte ainult mina ei näe seda turgu sellisena, kuid ma olen õigel ajal õiges ettevõttes.
– Cliff Watkins, RE/MAX Destiny, Elk Grove Village, Ill

Üks on maas, teised veel järel!
– Russell Parker, RE/MAX By The Lakes, Wylie, Texas

Halleluuja! Kui mina tulin 1994. aastal RE/MAX’i, siis oli nõutavad vähemalt kolme aastased kogemused kinnisvara alal. Ma hoidsin silma peal RE/MAX’i maakleritel isegi siis, kui sõitsin koolibussiga ja kasvatasin nelja last. Siis aastal 1989 olin ma litsentsiga ja hakkasime koos ERA firmaga õppima ning end arendama, silme ees tuleviku eesmärk RE/MAX’iga liituda. Kui ma astusin RE/MAX’i uksest sisse esimesel päeval, mõtlesin, et olen surnud ja sattunud taevasse ning ka nüüd, 15 aastat hiljem, mõtlen ma nii. Minu noorim lapselaps arvab, et ma sõidan selle kuumaõhupalliga tööle igal päeval. Tere tulemast meie perekonda!
– Michele Rising, RE/MAX Around Atlanta AllStars, Fayetteville, Ga

Artikli edastas Leanika Klaassen, RE/MAX Professionals

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal