Kapitel alustas vaivundamendi kandevõime testimist Elemental Skanste krundil

Kapitel on alustanud Elemental Skanste krundil – vaiade kandevõime testid viiakse lõpule käesoleva aasta aprillis. Elemental Skanste ärikompleksi esimeses etapis ehitatakse kaks 10-korruselist büroohoonet: lõuna- ja põhjahoone, kus on üle 20 000 m2 üüritavat büroopinda. Projekti projekteerimisprotsessile on antud BREEAMi keskkonnasäästlikkuse sertifikaat tasemel „Excellent“.

Kapiteli arendusmeeskond viib läbi täiendavaid uuringuid, et täpsustada vaiade kandevõime ja pinnasetingimused krundil, kuhu on kavas ehitada Elemental Skanste büroohooned. Vaiade kandevõime testide eesmärk on teha kindlaks nende kandevõimeomadused ja pinnase vastav käitumine nii tihenemise kui ka kriitilise koormuse seisukohast ning hinnata vaivundamenti lahendust tervikuna. Töid teostab ehitusettevõte AS BMGS ja need on plaanis lõpule viia käesoleva aasta aprillis.

Elemental Skanste ärikompleksi (www.elemental.lv) esimeses etapis valmivad 10-korruselised lõuna- ja põhjahoone, kus on 20 500 m2 üüritavat büroopinda ja parkimiskohad. Standardkorrustel on 1100 m2 üüritavat büroopinda ja korrused on 3 meetri kõrgused. Mõlemad hooned mahutavad ligikaudu 700–800 töökohta. Järgmistes etappides kavatsetakse ehitada veel kolm büroohoonet, kus on kokku umbes 20 900 m2 renditavat büroopinda, ning mitmekorruseline ärikompleksi keskele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

16 − = 7

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest