Kapitel: Kaubanduskeskustel Spice ja Spice Home on uus juhtkond

KapitelSelle aasta 17. märtsil sai kaubanduskeskuste Spice ja Spice Home juhiks Iveta Priedīte, kes võtab üle keskuste tegevjuhi ja juhatuse liikme Marie Vaino tööülesanded.

„Viimased aastad on olnud paljudele ärisektoritele, eriti jaekaubandusele, äärmiselt keerulised. Olen väga tänulik Marie Vainole, kes kaubanduskeskuste Spice ja Spice Home aktsionäri esindajana meie ettepaneku vastu võttis ning viimased pool aastat edukalt keskusi juhtis. Meie värbamisprotsess kohaliku juhi leidmiseks on lõppenud ja mul on väga hea meel, et uue tegevdirektorina asub tööle Iveta Priedīte,“ ütles kaubanduskompleksi Spice nõukogu esimees Taavi Ojala.

„Mõlemad kaubanduskeskused on olulised nii elanike ja külaliste kui ka naaberpiirkondade inimeste jaoks. Iveta Priedītel on pikaajaline töökogemus ja ta on teinud väga edukat karjääri jaekaubandussektoris. Olen kindel, et tema teadmised ja oskused muudavad ostlemise meie klientide jaoks veelgi meeldivamaks,“ lisas Taavi Ojala.

Iveta on 15 aastat töötanud ühes suurimas jaekaubandusettevõttes Narvesen Baltija, kus ta oli nii jaekaubandus- kui ka arendusdirektor. Peale selle on seitse aastat juhtinud tuntud kaubanduskeskusi Rīga Plaza ja Galerija Centrs.

„COVID-19 pandeemia ja sellega seotud piirangud on pannud jaekaubanduse mitmel viisil proovile ning muutnud nii nõudlust kui ka ostuharjumusi. Ostukeskuses Spice on praegu suurte ümberkorralduste aeg – hoonet renoveeritakse ja meeskonnas tehakse mitmeid muudatusi. Ühendades oma teadmised ja varasemad kogemused, värske meeskonna innukuse ning keskuse omaniku ideed ja ambitsioonid, olen kindel, et Spice pakub endiselt parimat ostukogemust, säilitades samal ajal oma liidripositsiooni kaubanduskeskuste seas,“ ütles ostukeskuste Spice ja Spice Home uus juht Iveta Priedīte.

See aasta on ostukeskuste Spice ja Spice Home jaoks muutuste aasta. Käesoleva aasta alguses käivitati ambitsioonikas siseviimistlusprojekt, mis peaks valmima aasta lõpuks. Peagi avatakse ka promenaad, mida mööda külastajad kahe ostukeskuse vahel turvaliselt ja mugavalt liikuda saavad. Lähiajal antakse külastajate käsutusse ka kaubanduskeskuse Spice stiilituba, kus tunnustatud stilistid aitavad klientidel kujundada neile sobivaimat isikupärast stiili.

Kaubanduskeskusest Spice

Spice on üks juhtivaid kaubanduskeskusi Lätis. See asub Daugava vasakkaldal, vaid umbes kümneminutilise autosõidu kaugusel kesklinnast, ning on hõlpsasti ligipääsetav Riia lennujaamast tulijatele. Kaubanduskeskustes Spice ja Spice Home on esindatud üle 150 kaubamärgi ja seal asub 200 müügikohta, lisaks restoranid, kohvikud ja mitmesuguseid teenuseid osutavad ettevõtted. Külastajate elu teevad mugavaks ligi 2000 parkimiskohta. Peagi avatakse promenaad – turvaline ja mugav jalakäijate ala kahe kaubanduskeskuse vahel.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC