Käsiraamat „Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus“ aitab Sul aru saada uuest korteriomandi- ja korteriühistuseadusest

Uus korteriomandi- ja korteriuhistuseadus2018. aasta alguses jõustus uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus. Uus kaotas elamute haldamisega tegelevad ühisused ja lõi seaduse jõuga ühistud kõikidesse kortermajadesse.

„Käsiraamatu Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus eesmärk on pakkuda praktilist nõu, mis aitaks luua korteriühistud neis hoonetes, kus seda veel ei ole,“ selgitas käsiraamatu autor . „Lisaks võib olla olemasolevate korteriühistute puhul vaja muuta põhikirja või juhtimise praktikat, et see oleks kooskõlas uue seaduse normidega.“

Uus korteriomandi- ja korteriühistuseadus on suunatud nii korteriomanikest korteriühistu liikmetele kui juhtidele.

„Oleme käsiraamatus toonud välja igapäevased situatsioonid, mis tekitavad liikmete seas probleeme ja andnud neile läbi praktiliste näidete lahendused. Eraldi oleme esile tõstnud muudatused, mida toob endaga kaasa uue seaduse jõustumine 2018. aastal,“ tutvustas trükise sisu.

Korteriühistu juhtidele on abivahendina toodud välja nii juhtimise parim praktika ja selles asetleidvad muudatused. Käsiraamatu lisades on igapäevased näidisdokumendid – näiteks volikirja, protokollide, koosoleku kutsete jms näidised.

Käsiraamatu autor jurist on mitme kinnisvaravaldkonna käsiraamatu autor. Lisaks on Kinnisvarakooli tunnustatud koolitaja.

Faktid käsiraamatu kohta

Lisainfo

Kirjastaja
TÕNU TOOMPARK
Kinnisvarakool OÜ
tonu@adaur.ee
www.kinnisvarakool.ee
+372 525 9703

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC