Kinnisvarainvestorid otsivad uusi investeerimisobjekte

IllustratsioonAktiivne Arvo Nõges hindab Eesti kinnisvaraturu investeerimisvõimalusi perspektiivikaks ning on omandanud ettevõtte Gamma Holding OÜ kaudu kaubamärgi all tegutseva ettevõtte Ostuekspress OÜ osaluse.

„Ostuekspress OÜ tegeleb kinnisvarasse investeerimisega ja investeeringute vahendamisega. Investori kaasamise läbi on Ostuekspress OÜ omandanud täiendava likviidsuse operatiivsete investeerimisotsuste tegemiseks,“ kommenteeris Ostuekspress OÜ juhatuse liige Raivo Juhanson. „Põhimõtteliselt oleme valmis investeerima 24 tunni jooksul.“

Gamma Holding OÜ juhatuse liige Arvo Nõges kommenteerib ostu: „ pakub täna atraktiivseid ostuvõimalusi. Hetkel keskendume investeeringutega eelkõige Tallinna kesklinna elamispindadele ja A-klassi äripindadele, kus näeme parimaid sisenemisvõimalusi ja teenimise potentsiaali. Meie hinnangul oleme sisenemas taasiseseisvumise järgse perioodi uude kasvutsüklisse, kus esimene kestis pea katkematult kuni 2007 aastani. Algava tsükli märksõnadeks võiks olla konvergents ja oma koha leidmine kinnisvaraturul. Tahame olla kohal selle protsessi algusest alates.”

Tehingu tulemusena kuulub kolmandik Ostuekspress OÜ juhatuse liikmele Raivo Juhanson’ile ning kaks kolmandikku Gamma Holding OÜle. Tehingu on konfidentsiaalne.

Ostuekspress OÜ on 2007. a asutatud Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb kinnisvarasse investeerimisega, investeeringute vahendamisega ja kinnisvarainvestorite esindamisega.

Gamma Holding OÜ on alates 1999 aastast tegutsev investeerimisele keskendunud ettevõtte, kelle peamisteks tegevusaladeks on väärtpaberi-, stardikapitali- ja kinnisvarainvesteeringud.

Lisainformatsioon

Raivo Juhanson
Ostuekspress OÜ
+372 56 292 097
raivo.juhanson@ostamekinnisvara.ee
www.

Arvo Nõges
Gamma Holding OÜ
+372 524 2757

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC