Kinnisvaraliidud korraldavad ühise konverentsi

Eesti Haldajate ja Hooldajate Liit, Kinnisvara Hindajate Ühing, Eesti Kinnisvarafirmade Liit ja Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda korraldavad 12. novembril Eesti Rahvusraamatukogus rahvusvahelise kinnisvarakonverentsi, kus sel aastal on peaesinejateks kinnisvaraspetsialistid.

Eesti Haldajate ja Hooldajate Liidu juhatuse esimehe Jüri Kröönströmi sõnul on kolmandat aastat järjest toimuv konverents muutunud tänuväärseks traditsiooniks, mille peamine eesmärk on liita kõiki kinnisvara valdkonnas tegutsejaid – vahetada teadmisi, informatsiooni ja kogemusi.

“Tänavuse konverentsi teemade rõhuasetus on kinnisvaraturu ja majanduse analüüsidel, et mõista ning ennetada riske ja võimalikku kriisi kinnisvaraturul. Oluline koht konverentsi programmis on ka kinnisvarainvesteeringute teemal, ” märkis Kröönström.

Tänavuse konverentsi teema on:” Kuidas olla edukas ning ennetada kriisi kinnisvaraturul?”. Konverents koosneb kahest sessioonist, esimeses sessioonis räägitakse põhiliselt majanduse – ja kinnisvarasektori hetkeseisust ja tulevikusuundadest. Teises sessioonis arutatakse kinnisvarainvesteeringute kasvu üle ning antakse hinnanguid võimalikest riskidest kinnisvaraarenduses. Esinejateks on oma ala tunnustatud tipptegijad nii Eestist kui ka Venemaalt.

Teiste seas esineb konverentsil ühe vanima ja suurema kinnisvarabüroo MIEL- nõukogu esimees Grigori Kulikov.

Ka sel aastal valivad kinnisvaraliidud taas 2004. Eelmisel aastal said tunnustuse osaliseks, asjaõigusseaduse loojad Priidu Pärna, Rein Tiivel, Villu Kõve ja Anre Zeno. “Kinnisvaraliidud otsustasid hakata väljastama Guru tiitlit, et tunnustada inimesi või organisatsioone, kes on kõige positiivsemalt mõjutanud kinnisvarasektoris toimuvaid protsesse ja arenguid,” ütles Kröönström.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC