Koduomanikud peavad sõbraks saadet “Kodutunne” ja kiusajaks valitsust

Pealinn peab lõppenud aasta suurimaks koduomaniku sõbraks telesaadet “Kodutunne” ja kiusajaks valitsust.

Pühapäeval peetaval viiendal koduomanike kongressil autasustab liit koduomaniku sõbra tiitliga telesaatet “Kodutunne”, mis võitis teisipäeval lõppenud rahvahääletuse, teatas omanike keskliit BNS-ile.

Keskliidu juhatuse esimehe Priidu Pärna sõnul annab telesaade paljudele vähekindlustatud peredele võimaluse säilitada oma ning muuta see paigaks, kus pereliikmetel on tõeline oma kodu tunne.

Koduomaniku kiusaja tiitli pälvis valitsus, kes ei ole suutnud täita kinnisvaraomanike ootusi, tõstes oluliselt gaasiaktsiisi, kaotades kergele kütteõlile ettenähtud aktsiisisoodustuse ning ei ole vaatamata riigikohtu otsusele astunud samme õiglaste tehnovõrkude ja -rajatiste talumistasude kehtestamiseks.

Varasemalt on koduomaniku sõbra tiitli saanud maksumaksjate liidu juht Lasse Lehis, konkurentsiameti juhti Märt Otsa, Rae, Jõgeva ja vallad, õiguskantslerid Indrek Teder ja Allar Jõks ning Eesti Õigusjärgsete Omanike Liidu esindajaid. Kiusaja tiitli on varasemalt saanud Eesti Gaas, Tallinna Vesi, Eesti Energia, Euroopa Liidu kliimapoliitika ning puuküürnikud.

Kongressi avab liidu patroon president Arnold Rüütel ja esinevad liidu esimees Priidu Pärna, kinnisvaraspetsialist Tõnu Toompark, KredEx-i energiatõhususe Kalle Kuusk, Eesti Kindlustusseltside Liidu juhatuse liige Andres Piirsalu.

Vastu võetakse koduomanike manifest ning autasustatakse ka “Energiasäästliku Kauni 2014” laureaate.

http://www.pealinn.ee/pere-ja-/koduomanikud-peavad-sobraks-saadet-kodutunne-ja-kiusajaks-valitsust-n29217

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

68 − = 62

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine