Kõik Raua tänava kallid korterid müüdi enne maja valmimist

Kinnisvara müüs kõik Raua ja Vilmsi tänava nurgas asuvad Kadrioru Residentside korterid ja äripinnad enne valmimist ning alustab kuue uue arenduse ehitusega.

Raua 34 majas maksis 2000-3600 eurot.

Kinnisvara tegevjuhi Robert Laud´i sõnul on maja kõrge kvaliteediga ja keskmisest kallima ruutmeetri hinnaga, kuid müüdi sellest hoolimata kiiresti. “Hästi valitud asukoha ja läbimõeldud omadustega projektide osas on tänasel turul nõudlus ka kõrgema hinnataseme korral. Eriti nõutud on Kadrioru ja piirkonnad. Raua 34 valmib lõplikult märtsi lõpus. Praegu käib viimaste tööde ja üldruumide sisekujunduse lõpuleviimine. aatriumi sisekujunduslahendusele korraldati konkurss Kadrioruga seotud fotokunsti leidmiseks ja sellele esitas oma tööd 15 fotograafi ja -kunstnikku,” ütles Laud.

Robert Laud´i sõnul alustab kevadel Tallinnas kuue uue arendusega. “Praegu on nõudlust ja ka ehitushind on mõistlik,” ütles Laud ja lisas, et arendada tasub nii odavamaid kui kallimaid projekte.

Märts lõpus Raua 34 aadressil valmiva Kadrioru Residentside elu- ja ärihoone projekteeris arhitekt Lembit Tork, sisekujunduse tegi Helen Kolks. Kuuekorruseline maja hõlmab 2500 ruutmeetril 26 korterit ning äripinda. Majal on keskne klaasliftiga fuajee ning enamus korterite juurde kuuluvad suured rõdud või merevaatega katuseterrassid. Maja ümber on kõnniteed ja haljasala ning hoonealustel korrustel parklad ja panipaigad.

1995. aastal asutatud Kinnisvara tegeleb kinnisvarainvesteeringute juhtimise ja kinnisvaraarendusega.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC