Kristiine linnaosas käivitub uus projekt „Turvaline kodu Kristiines“

Kristiine linnaosaKristiine Linnaosa Valitsus käivitas uue projekti „Turvaline kodu Kristiines“, millega toetatakse Kristiine linnaosa korteriühistuid elukeskkonna turvalisemaks muutmisel. Toetust antakse kuni 70% projekti maksumusest, maksimaalne toetus ühe taotleja kohta on 600 eurot. Taotluste esitamise tähtaeg on hiljemalt 1. juuni 2016.

Toetust saab taotleda kortermajade elukeskkonna turvalisemaks muutmiseks. Toetatakse snepper-, taba- või fonolukkude, kaitseriivide jms paigaldamist välisustele, avade katteluukidele, õueväravatele, välisvalgustuse paigaldamiseks/parendamiseks või sensorite lisamiseks olemasolevatele välisvalgustussüsteemile, õuealale turva- või valveseadmete paigaldamiseks, amortiseerunud ja ohtlike hoovielementide eemaldamiseks, hoovi liikluskorraldusvahendite, ohutähiste ja turvapiirete paigaldamiseks ning graffitist hoonete puhastamiseks/kaitsevahatamiseks.

Kristiine linnaosa vanema Vadim Belobrovtsevi sõnul on olukord turvalisusega Kristiines üks parimaid üle Tallinna, aga vahel ikka juhtub väiksemaid korrarikkumisi ja kuritegusid. „Kahjuks oleme saanud politseilt ja korteriühistutelt siiski ka teavet meie linnaosas toime pandud vargustest majade hoovidest ja keldritest. Selleks, et omalt poolt aidata kaasa varguste vähenemisele, otsustasime aidata korteriühistuid turvalisuse tõstmisel. Jagasime oma ideid igakuisel korteriühistute infopäeval ning tagasiside oli igati positiivne,” lausus Belobrovtsev.

“Sellel aastal vaatame, milliseks kujuneb korteriühistute huvi selle projekti vastu – kui palju projektitaotlusi meile laekub, ning sellest tulenevalt vaatame üle järgmisel aastal projekti tingimused ja taotletavad summad. Meie linnaosa elanike turvalisus on jätkuvalt meie jaoks üks tähtsamatest prioriteetidest,” lisas Kristiine linnaosavanem.

Taotlus tuleb esitada Kristiine Linnaosa Valitsusele digitaalselt allkirjastatuna hiljemalt 01.06.2016.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.09.2022 Kinnisvara hindamise ABC