KV.EE kinnisvara-podcast: räägime kinnisvaraturust Lätis ja Leedus

KV.EE kinnisvara-podcast’i 68. saate külaline on Tarmo Kase Ober-Hausist. Tarmoga räägime kinnisvaraturu, peamiselt elamispindade turu arengutest Lätis ja Leedus. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ja -koolitaja Tõnu Toompark.

Esmalt aitab Tarmo Kase aru saada, mis on peamised Läti ja Leedu majanduskeskkonda ja seeläbi kinnisvaraturgu suunavad olulisemad tegurid. Teeme kiire võrdluse, kuidas on lõunapoolsetes sõbralikes riikides asjalood võrreldes Eestiga.

Seejärel puudutame pisut detailsemalt kinnisvaraturu nõudluse ja pakkumise poolt. Peamine arutelu fookus on elamispindade turul, kuid käsitleme ka äripindade sektorit ja investeeringute maailma.

Tarmo Kase annab ka oma vaate ja hinnangu kinnisvaraturu tehingute arvu ja hindade edasistele liikumistele. Ja nagu ikka annab saatekülaline oma soovitused, kuhu suunas vaadata, kui kellelgi on plaan kinnisvaraäri lõuna poole laiendada.

Vaata saadet videona

Kuula saadet

Kuula KV.EE kinnisvara podcast’i. 68. saates on külas Tarmo Kase Ober-Hausist, kellega räägime majanduse ja kinnisvaraturu seisust Lätis ja Leedus. Saadet juhib kinnisvarakonsultant ning -koolitaja Tõnu Toompark.

Kutsume häid kuulajaid üles: andke teada, milliste teemade käsitlemisest olete huvitatud? Keda sooviksite kuulda saate külalisena? Kas soovite koguni ise tulla mõnest päevakajalisest teemast rääkima? Sellekohased mõtted ja ettepanekud on teretulnud meiliaadressile klienditugi@kv.ee.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

10.10.2023 Kinnisvaratehingute maksustamine ja kohtupraktika