KV.EE külastatavus ületab kõigi ülejäänud kinnisvaraportaalide oma 1,5-kordselt

Kinnisvaraportaal KV.EEEesti kinnisvaraportaalide liidrikohta hoiab KV.EE, kelle enam kui kolm miljonit kuulutuste vaatamist nädalas on 1,5 korda enam, kui kõigil ülejäänud kinnisvaraportaalidel kokku.

Lõppenud nädalal vaadati KV.EE-s kinnisvarakuulutusi kokku 3,2 miljonit korda, kinnitab TNS Emori värske veebilehtede külastatavuse statistika. Võrreldes märtsikuuga, mil KV.EE püstitas kõigi aegade külastatavuse rekordi, tõi aprilli esimene nädal kaasa kerge 14% languse, kuid aprilli külastatavus püsib samal tasemel mulluse aprilliga.

“Ühte kuulutust vaadatakse portaalis keskmiselt 1000 korda kuus, mistõttu on KV.EE selgelt kõige soodsam ja täpsema sihikuga kinnisvara turundamiskanal,” rõhutas portaali juht Tarvo Teslon. “See tähendab, et sama raha eest näeb KV.EE kuulutusi kümnetest kordades rohkem inimesi kui näiteks palju räägitud sotsiaalmeedias.”

Hetkel on portaalis ka 2269 kuulutust otse omanikult, mis kinnisvarafirmade kanalites ei kajastu. “See on läbi aegade suurim arv ja näitab kinnisvaraomanike usaldust väljakujunenud keskkonna vastu,” rõhutas Teslon.

Tesloni kinnitusel kasvab huvi KV.EE teenuste vastu ka hoolimata suuremate kinnisvarafirmade nn boikotist, mida hetkel uurib konkurentsiamet. Tänu KV.EE poolsele muudatustele on topeltkuulutuste arv tugevalt vähenenud ja sisu selle võrra parem ja unikaalsem. Kuigi 600 kinnisvarafirmast 11 viisid oma kuulutused aprilli algul KV.EE-st ära, on sama aja jooksul portaaliga liitunud 21 uut maaklerfirmat, kus paljudes nendes toimetavad lahkunud firmade maaklerid. Samuti soovitab Teslon kinnisvaramüüjatel, kes kasutavad mõne suurema kinnisvarabüroo teenust, üle kontrollida oma maaklerlepingud ja pakkumised, sest üldjuhul on kinnisvarabüroode maaklerid võtnud kohustuse reklaamida kliendi kinnisvara Eesti suurimates kinnisvaraportaalides.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

14 − 11 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.09.2021 Kinnisvaraõiguse ABC