Lasnamäe saab uue kortermaja

Colonna KinnisvaraColonna Kinnisvara alustab järjekorras juba viienda kortermaja müügitegevust ja ehitust Lasnamäel Vana-Kuuli ja Liikuri tänaval.

Täitmaks uute kvaliteetsete ja mõistliku hinnaga elamispindade nõudlust Tallinna Lasnamäe piirkonnas on Colonna Kinnisvara alustanud järjekordse uue 8-kordse ja 33 korteriga korterelamu müüki ja ehitust Tondiraba asumis Lasnamäel.

Tegemist on järjekorras viienda majaga Liikuri elamuarenduse projektis, kus kolm esimest maja on klientidele üle antud ja neljas 33-korteriga maja on klientidele üleandmiseks peagi valmis.

Kortermaja ehitab ehitusettevõte Messiehtus OÜ, kellega koostöös on tehtud kümmekond erinevad ehitusobjekti. Kortermaja saab valmis 2018 a sügisel.

„Oleme nelja esimese maja ehituse ja müügitegevuse käigus saanud tagasiside, et nõudlus alla 2000 m2 hinnaga, praktiliste ja kvaliteetsete Lasnamäel asuvate korterite järele on arvestatavalt suur. Meil on enesekindlust jätkata viienda ning peagi ka kuuenda maja, mis on antud projekti viimane, ehitust. Saame klientidelt kiitvat tagasisidet kortermaja nii ehituse kvaliteedile, konkurentsivõimelisele hinnatasemele kui ka üldisele piirkonnale arengule,“ rõhutab Colonna Kinnisvara juhatuse esimees Marek Õunamägi.

Piirkonna väärtust tõstab veel teadmine, et Tondiraba asum on tulevikus olulisel kohal Lasnamäe üldplaneeringu elluviimise seisukohalt – uus kaasaegne elukeskkond, terve asum uute tänavate, kaupluste, koolide, lasteaedade, haigla ja puhkealadega.

Kokku on Liikuri 41/2 korterelamus 33 korterit, 1- kuni 4-toalised, suurustega 34,8 – 81,3 m². Elanikud saavad parkida sõidukid maa-alusesse parklasse või maja ees olevasse väliparklasse, igal korteril on oma panipaik. Korterite hinnavahemik on 67 000 – 153 000 EUR.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

03.-05.04.2023 Kinnisvara ABC