Lillepi pargi detailplaneering sai kooskõlastuse

Pirita Linnaosa Halduskogu ja Pirita Linnaosa Valitsus kooskõlastasid Rummu tee ja Kose tee vahelise ala detailplaneeringu. Lillepi pargina tuntud maa-alale rajatakse nn pay & play tüüpi golfiväljak, kus oma oskusi saavad proovida kõik huvilised, ka need, kes pole läbinud golfi algkursust ega oma nn greencardi.

Pirita linnaosa vanema Triinu Rajasalu sõnul säilitatakse golfiradade rajamisel pargis maksimaalselt seal kasvav kõrghaljastus ning samuti ei ehitata maa-ala välispiirile piirdeaeda. “Säilivad ka pargiteed ja puhkepingid, ehitatakse laste mänguväljak ning jooksu- ja rattarajad,” lisas Rajasalu.

Rajatavat klubihoonet, sealseid riietusruume ja kohvikut saavad suvel kasutada nii golfimängijad kui ka jooksjad ja rulluisutajad, talvel on ruumid aga suusatajate ja uisutajate päralt.

Kooskõlastatud detailplaneering näeb ette ka Pirita Selveri laiendamise. Uuenenud Selveris on lisaks toidukaupadele võimalik osta ka tööstuskaupu, laiendusega lisandub hoonele ka pangakontor, kohvik ning spordi- ja vabaajarõivaste kauplus.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

01.02.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine