LPP Retail Estonia kasvab kaubanduspinnalt juhtivaks rõivamüüjaks Eestis

Reserved, Mohito, House ja Cropp kaubamärkide maaletooja LPP Retail Estonia OÜ avab neljapäeval Rocca al Mare keskuses Eesti suurima Reservedi kaupluse, millega muutub kaubanduspinnalt Eesti juhtivaks moerõivaste jaeketiks.

Eesti suurima ja uusima kontseptsiooniga Reservedi kauplus avatakse neljapäeval, 18. aprillil Rocca al Mare kaubanduskeskuse esimesel korrusel. Kaupluse üldpind ulatub 1500 ruutmeetrini.

Uue kaupluse avamise järel opereerib LPP Retail Estonia OÜ Eestis kokku üle 8000 ruutmeetri kaubanduspinda, mis on aluseks ettevõttele turuliidri positsiooni saavutamiseks.

“Tegutseme Eesti turul 11 aastat ning oleme oma nelja kaubamärgiga esindatud Eesti kõikides tähtsamatest linnades ja suurimates kaubanduskeskustes. Reservedi uue kaupluse avamine tähendab meie ettevõtte jaoks uue arenguetapi algust. Kavatseme edaspidi hoogsalt laieneda, et suurendada 2015. aastaks meie kaupluste kaubanduspinda 13 000 ruutmeetrini,” ütles LPP Retail Estonia OÜ juhatuse liige Hendrik I. Pass.

Ettevõte avab tänavu augustis veel kaks uuendatud kontseptsiooniga Reserved ja Cropp kauplused Tartus.

Hendrik I. Passi sõnul vajab Reservedi brändi kaubavaliku laienemine suuremat kaubanduspinda, et oleks võimalik seda sihtgruppide lõikes ka paremini klientidele esitleda.

“Muudatusi tuleb sisekujunduselementides, erinevad klientide sihtgruppide tooted on paremini eristatavad ja kergemini üles leitavad. Suurema kauplusega tagatakse ka korralik täismahus lastekaupade valik. Uue kontseptsiooni peamine eesmärk on muuta ostukeskkonda Reservedi kliendile mugavamaks ja arusaadavamaks, olla värske ja lahe koht ostude tegemiseks,” lisas ta.

LPP Retail Estonia OÜ on juhtiv rõivaste jaekaubanduse ettevõte Eestis, mis toob maale Reserved, Mohito, House ja Cropp kaubamärke ning haldab üle 8000 ruutmeetri kaubanduspinda. Firma annab Eestis tööd kokku 164 inimesele. Oma esimese Reservedi kaupluse avas ettevõtte 2002. aasta veebruaris.

LPP Retail Estonia kuulub LPP Capital Gruppi, mis on Kesk- ja Ida-Euroopa üks suuremaid rõivamüüjaid. LPP Capital omab 12 riigis kokku 1077 kauplust kogupinnaga 579 000 m2. Alates 2001. aastast Varssavi börsil noteeritud ettevõtte käive ulatus 2011. aastal 595 miljoni euroni. Käesoleva aasta esimeses kvartalis moodustas kontserni konsolideeritud müügitulu 180 miljonit eurot, mis on võrreldes eelmise aasta sama perioodiga 13% suurem.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 82 = 89

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!