LVM Kinnisvara esitleb esmakordselt Eestis virtuaalreaalseid kinnisvarakeskkondi

LVM KinnisvaraAlates reedest kuni pühapäevani toimuval kinnisvaramessil esitleb LVM Kinnisvara uusi virtuaalseid tööriistu, mida kasutades on võimalik kujundada, viimistleda ja sisustada korter või elamu veel enne ostu ning seda vaid mõne silmapilguga, sest nende juhtimine toimub silmajälgimistehnoloogiat kasutades.

Käesoleva aasta teises ja kolmandas kvartalis LVM Kinnisvara poolt turule toodavad virtuaalreaalsed (VR) kinnisvarakeskkonnad, virtuaalsed siseviimistlus- ja sisustustööriistad võimaldavad saada ülevaate nii uute, kui järelturu korterite või elamute suurusest, sobivusest ja võimalikest muutustööde maksumusest ning finantseerimisvõimalustest.

Uudne on kinnisvaramessi külastajal ka võimalus proovida reaalajas, kuidas talle soovitud ideaalkodu sobib või kui kaugel või kõrgel ta elada julgeb.

Kõigi LVM Kinnisvara messiesinduses oma kinnisvara müügi-, ostu-, üüri-, hindamise-, finantseerimise- või kindlustamise soovi registreerijate vahel loositakse välja uudne tasakaaluliikur.

LVM Kinnisvara on 1992. aastal asutatud kinnisvarafirma, kellel on esindused Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Kuressaares ning kelle teenuseid on kasutanud enam kui 30 000 klienti. Ettevõttel on hetkel müügis 1100 kinnisvaraobjekti. jõudis tänavu Äripäeva kõige kiiremini kasvavate ettevõtete ehk Gaselli TOPi. Ettevõtte kodulehekülg on enim külastatav kinnisvarafirma koduleht Eestis.

Sisustus-, kinnisvara- ja aiandusmess Interjöör 2016 toimub 22.-24. aprillil Näituste messikeskuses.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

2 + 1 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.05.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 II kvartal