Mainor maksab ligi 800 000 eurot dividende

Mainor ÜlemisteASi Mainor aktsionäride üldkoosolek kinnitas 2015. majandusaasta aruande, mille järgi oli grupi käive mullu 18 miljonit eurot ja puhaskasum 4,6 miljonit eurot. Dividende makstakse grupis 2015. aasta tulemuste eest kokku pea 790 000 eurot.

“Mainoris on saanud tavaks maksta varasema aastaga võrreldes vähemalt 10% suurem summa dividendidena välja ja nii juba 18 aastat järjest,” selgitas ASi Mainor nõukogu esimees Ülo Pärnits, kelle sõnul moodustavad 2015. aasta eest makstavad dividendid ligi veerandi kasumist.

Mainor AS juhatuse liikme Ants Pilvingu sõnul on see Eesti ettevõtete hulgas suhteliselt unikaalne, et dividende makstakse jätkusuutlikult nii pika aja jooksul. Tema kinnitusel suurenes mullu ka kontserni investeeringumaht – 2015. aastal investeeriti grupis kokku 9,4 miljonit eurot, mida on 16% enam kui aasta varem.

AS Mainor tegeleb peamiselt Ülemiste City kui targa linna arendamise ja gruppi kuuluvate ettevõtete tegevuse strateegilise juhtimisega.

Tütar- ja sidusettevõtted tegutsevad hariduse, puidu, metalli ja energeetika alal ning annavad tänaseks tööd kokku ligikaudu 250 inimesele.

Mainor on olnud kasumis 25 aastat ehk kogu äriettevõttena tegutsemise aja.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

32 − 28 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!