Mainor Ülemiste uueks juhiks sai Toomas Aak

ASi Mainor Ülemiste juhatuse esimehe ametikohale asub alates oktoobrist Toomas Aak, kes eelnevalt oli NCC Ehitus ASi juhatuse esimees. Ametikohalt lahkuv Taavi Toots jätkab ettevõtete arendamist äriarendusteenuste firmas BD Partners.

„Aasta tagasi, veel enne kui Mainor ASi juhatuse esimees Peeter Tohver ametikohale asus ja oma meeskonda looma hakkas, oli Mainor Ülemistesse vaja juhti, millele Taavi Toots pakkus välja lahenduse ning on suurepäraselt täitnud oma rolli vahejuhina. Aasta on olnud tulemuslik, hea energia ja edusammudega – suutsime ärikasumit peaaegu poolteist korda kasvatada. Nüüd tuleb sama tempoga Ülemiste City edulooga jätkata,“ kommenteeris Mainor Ülemiste nõukogu esimees Ülo Pärnits Taavi Tootsi teatepulga edasiandmist Toomas Aakile.

„Olen Ülemiste City Targa Äri Linna arengut viimasel ajal jälginud ja pakkumine Peeter Tohveri poolt oli ahvatlev, sest Ülemiste City on Eesti üks suurimaid ja edukamaid arendusprojekte,“ sõnas Mainor Ülemiste ASi uus juhatuse esimees Toomas Aak. „Kolmteist aastat töökogemust NCC Ehitus ASi juhina on andnud mulle teadmiste- ning kogemustepagasi, mida saan edukalt rakendada Ülemiste City arendamisel üheks põhjamaade suurimaks teadmistel põhinevaks majanduslinnakuks.“

„Vajasime Mainori meeskonda juhtima eelkõige kinnisvara taustaga inimest ja aktiivset arendajat, kes Toomas Aak kahtlemata on,“ selgitas Mainor ASi juhatuse esimees Peeter Tohver. „Toomas on tõestanud ennast hea juhi ning väärtusliku meeskonnaliikmena – ta on olnud meie suurprojekti, Lõõtsa tänava 8a asuvate kolmiktornide rajamise eestvedaja, mida ehitas NCC Ehitus. Toomas Aaki käe all on varem valminud Ülemiste kaubanduskeskus ja Lasnamäel asuv Tähesaju City.“

Peeter Tohveri sõnul saab Toomas Aaki peamiseks tööülesandeks Ülemiste City kiire arendamine multifunktsionaalseks linnakuks koostöös Technopolis Ülemiste ASiga ning linnaku tuntuse kasvatamine mujal maailmas, eesmärgiga tuua Ülemiste Citysse rahvusvaheliste firmade esindusi.

Mainor Ülemiste AS on asutatud 2005. aastal eesmärgiga ehitada endise Dvigateli tehase 35-hektarilisele territooriumile kaasaaegne linnaosa, kus leiaksid endale uue kodu uuendusmeelsed ja teadmisi hindavad ettevõtted. Uus linn, nimega Ülemiste City väärtustab kõrgelt inspiratsiooni, milleta ei saa ükski loominguline inimene ja edukas ettevõte. AS Mainor Ülemiste on ettevõte, mis loob uut tüüpi ärikeskkondi Targa Äri Linna kontseptsiooni järgi.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC