Mainor Ülemiste plaanib võlakirjade emissiooni

Mainor ÜlemisteMainor Ülemiste AS teavitab käesolevaga, et plaanib järjekordset võlakirjade emissiooni –tagamata võlakirjade programmi raames on järgneva 12 kuu jooksul kavas võlakirju emiteerida mitmes osas. Kavandatava võlakirjade programmi kogumaht on suurusjärgus 10 miljonit eurot. Esimese emissiooni mitteavalik pakkumine kavatsetakse läbi viia käesoleva aasta teises kvartalis, misjärel on plaanis esitada Nasdaq Tallinna börsi noteerimiskomiteele taotlus emiteeritud võlakirjade kauplemisele võtmiseks mitmepoolses kauplemissüsteemis First North.

Mainor Ülemiste on Mainor AS tütarettevõte, mille põhitegevus on Baltimaade suurima ärilinnaku Ülemiste City arendamine. Linnaku 36 hektaril on välja ehitatud 150 000 ruutmeetrit üüritavat büroopinda, mis on koduks ligi 500 ettevõttele ning kus töötab, õpib ja elab üle 12000 inimese.

Võlakirjade programmi nõustaja on Redgate Capital AS, kes on olnud ka Mainor Ülemiste kahe eelmise võlakirjaemissiooni nõustajaks alternatiivturul First North. Lisaks on Redgate Capital toonud First North turule selliste emitentide, nagu AS Magnetic MRO ja hiljuti UAB „Terseta“ võlakirjad.

Käesolev teade ei ole käsitletav müügipakkumisena või kutsena võlakirjade omandamiseks.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.06.2023 Kinnisvara ABC