Manutent OÜ alustab ehitustöödega Ülemiste elurajoonis

Manutent OÜ alustab ehitustöödega Eesti suurimas uuselamurajoonis – Ülemiste elurajoonis.

Ülemiste elurajoon on suurim arendusprojekt viimaste aastate uuselamurajoonide seas, kus Manutent OÜ hakkab oktoobris ehitama teid ning rajama gaasi-, vee- ja kanalisatsiooni trasse, et novembris saaks alustada uute majade ehitusega. Projekt valmib koostöös Soome Maja OÜ-ga.

Teede ja trasside rajamiseks on sõlmitud vastavad tööettevõtulepingud, kogusummas 30 miljonit krooni. Kõik tööd lõpetatakse järgmise aasta kevadeks. Haljastuse rajamisega planeeritakse samuti veel sel aastal alustada. Uus kodu rajatakse enam kui 400-le perele.

“Arendusprojekti sihtgrupiks on noored pered, kes soetavad esimest päris oma kodu, seetõttu on Ülemiste elurajooni majade ja korterite hinnad väga soodsad, alates 13 500 EEK/m2”, ütles Manutent OÜ juhatuse liige Märt Vooglaid. Korterite ja majade eelmüüki alustatakse käesoleva aasta oktoobris.

Ülemiste elurajoon asub Tallinna linna piirist paari kilomeetri kaugusel, Tartu maanteed pidi välja sõites ja laiub 24 hektaril. Sinna ehitatakse kolme aasta jooksul 17 madalat kortermaja, 300 korteriga ja 11 ridaelamut 70 boksiga ning lisaks müüakse piirkonnas 37 paarismaja. Elurajooni rajatakse kõik, mida noored pered täisväärtuslikus elukeskkonnas ootavad – pargid, jooksurajad ja laste mänguväljakud.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.-19.01.2023 Kinnisvara ABC