Merko ehitab Vändra alajaama

Merko20. juulil 2017 sõlmiti AS Ehitus kontserni kuuluva AS Merko Infra ja Elering ASi vahel Vändra alajaama renoveerimistööde teostamiseks Pärnumaal.

Tööde käigus renoveeritakse Vändra 110kV alajaam. toimub „võtmed kätte“ meetodil ning sisaldab seadmete tarnet koos vajalike projekteerimistööde, installeerimise, seadistamise ja kontrolliga. Vana jaotla lammutatakse ning rajatakse uus H-skeemiga 110kV välisjaotla koos liinide ümberühendamise, uue juhtimis-, abi- ja kontrollsüsteemiga. Tööde käigus rekonstrueeritakse juurdesõidutee, ehitatakse uus juhtimishoone ja 110 kV jaotla.

Lepingu on ligikaudu 1,2 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Tööd algavad 2017. aasta juulis ning lõppevad 2018. aasta novembris.

AS Infra põhitegevusvaldkondadeks on vee-, kanalisatsiooni- ja gaasitorustike välisvõrkude ehitamine, kanalisatsioonipumplate paigaldamine ning sadeveesüsteemide ja renoveerimine. Lisaks tegutseb kesk- ja kõrgepinge alajaamade ning liinide projekteerimise, seadistamise ja ehitamisega.

AS Ehitus Eesti (www.merko.ee) on juhtiv ehitusettevõte, mis teostab üld-, insener-, elektri, teede- ning elamuehituse töid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

69 − = 68

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.05.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 II kvartal