Merko Ehitus AS ehitusleping Eestis – Sindi 110kV jaotusseadme renoveerimine

Merko15. veebruaril 2017 sõlmiti AS Merko Ehitus kontserni kuuluva AS Merko Infra ja AS Elering vahel leping Sindi 110kV jaotusseadme renoveerimistööde teostamiseks Pärnu maakonnas Eestis.

Tööde käigus renoveeritakse Sindi 330/110/20kv alajaamas 110kV jaotla. Juhtimishoone ja rajatised projekteeritakse, ehitatakse ning antakse Tellijale üle valmiskujul, st “võtmed kätte” meetodil, kus kõik projekti mahus olevad seadmed tarnitakse koos vajalike projekteerimistöödega, paigaldatakse, seadistatakse, kontrollitakse ning antakse tellijale lõplikult üle pingestatud kujul. Lepingu mahus on ka vana alajaama lammutus- ja utiliseerimistööd.

Lepingu maksumus on 1,9 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Projekteerimis- ja ehitustööd algavad 2017. aasta veebruaris ning tööd lõppevad novembris 2018.

AS Merko Infra põhitegevusvaldkondadeks on vee-, kanalisatsiooni- ja gaasitorustike välisvõrkude ehitamine, kanalisatsioonipumplate paigaldamine ning sadeveesüsteemide ehitamine ja renoveerimine. Lisaks tegutseb ettevõte kesk- ja kõrgepinge alajaamade ning liinide projekteerimise, seadistamise ja ehitamisega.

AS Merko Ehitus Eesti (www.merko.ee) on Eesti juhtiv ehitusettevõte, mis teostab üld-, insener-, elektri, teede- ning elamuehituse töid.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC