Merko käivitas Paepargi korteriarenduse kolmanda etapi

alustas Paepargi korteriarenduse kolmanda etapi ehitust, mille raames valmib käesoleva aasta lõpuks kolm kortermaja kokku 54 korteriga. Kahe esimese etapi vastu on olnud väga suur huvi ning seni valminud kuues majas on müüdud 108 korterit.

„Huvi Paepargi korterite vastu on olnud suur ja müük aktiivne – 2012. aasta sügisel alustatud teise etapi korteritest müüsime enamiku juba eelmüügist. Paepargis on endale uue soetanud eeskätt majanduslikult heal järjel hilises nooruses või varases keskeas sama piirkonna lähistel varem elanud inimesed. Piirkonna atraktiivsust on kindlasti suurendanud Paepargi puhkeala valmides tekkinud väärtuslik elukeskkond. Meil on hea meel alustada siia hästisobivate uute kortermajade ehitust ning oleme juba planeerimas ka järgmist, neljandat etappi,“ ütles elamudivisjoni direktor Tiit Kuusik.

Kuusiku sõnul on Paepargi elurajooni puhul tegu hea hinna ja kvaliteedi suhtega korteriarendusega tänu terviklikule arendusele, mis hõlmab miljööväärtuslikku elukeskkonda, hea infrastruktuuriga asukohta kesklinna ja Kadrioru piiril, usaldusväärset ehitajat ning kvaliteetset viimistlust.

Kolmanda etapi (www.merko.ee/paepargi/) raames rajab aadressil Paepargi 17, 19 ja 21 kolm 4-korruselist 18 korteriga maja, mille arhitektiks on Erkki Ristoja ning sisearhitektideks ja Ahti Peetersoo. Enamikel korteritel on rõdu ning valida saab nelja siseviimistluspaketi vahel. Uue arendusetapi korterite keskmine ruutmeetri hind on vahemikus 1600-1800 eurot.

Paepargi kortermajad asuvad Sikupilli asumis Pae pargi alal kesklinna ja Kadrioru läheduses. Kunagine paekivikarjäär on linna eestvedamisel muudetud kauniks tiigiks, mille ümbrus heakorrastatud pargiks koos purskkaevu, silla, vaateplatvormide, mänguväljaku ja kergliiklusteedega. Spordisõpradele on asfaltkattega kõnnitee kõrvale rajatud kooremultšiga kaetud suusarada, mida saab suvel tervisejooksu rajana kasutada. Rajatud on ka jõulinnak ja petanqiplatsid.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC