Merko: Merks pälvis maineka BRELF Awards Aasta arendaja auhinna

MerkoBaltikumi tähtsaimaks kinnisvaravaldkonna ürituseks peetava Baltic Real Estate Leaders Forumi žürii otsusel pälvis maineka Aasta arendaja auhinna Merko Ehitus kontserni Läti tütarettevõte Merks.

Oktoobris toimus Baltikumi tähtsaim kinnisvaravaldkonna üritus, mida korraldatakse juba 11 aastat. Üritusel osalesid erinevad valdkonna professionaalid ja eksperdid – ehitajad, kinnisvaraarendajad, investorid jt. Esimest korda hääletas žürii Aasta arendaja auhinna võitjaks ehitusettevõtte Merks.

„Meil on suur au saada see Baltikumi mainekas auhind. See on kõrgeim hinnang meie meeskonna tööle ja Merksi saavutustele kinnisvara arenduse alal Lätis. Möödunud aastal oleme saavutanud uskumatult palju. Oleme aina rohkem keskendunud uute elumajade projektide arendamisele ja kaubamärgi Merks majas tugevdamisele,“ kommenteeris Merks mājas juhatuse liige Mikus Freimanis. „Hetkel on meil aktiivse ehituse ja müügi faasis viis korteriarendusprojekti. 2022. aastal said valmis ligi 370 meie ehitatud korterit, millest 90% on juba müüdud, ning uued korteriomanikud saavad oma uutesse kodudesse kolida veel enne selle aasta lõppu. Meie tulevikuplaanid on ambitsioonikad ning kavatseme üllatada Riia elanikke uute ja jätkusuutlike projektidega.“

Lisainfo konkursi ja võitjate kohta: https://www.brelforum.com/brelf-awards-2022/

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

13.06.2023 Kinnisvaraturu ülevaade 2023 II kvartal