Merko toetab stipendiumitega TTÜ ehituseriala üliõpilasi ja noori teadlasi

juhtiva ehitusettevõtte Merko ja TTÜ Arengufondi koostöös toetab Merko omanimeliste stipendiumitega TTÜ tudengeid ja õppejõude. 3200-eurone stipendium määratakse ehituserialadel doktorikraadiga kuni 40-aastasele TTÜ noorele teadlasele/õppejõule ning 1920-eurone stipendium TTÜ ehitusteaduskonna inseneriõppe kolmanda, neljanda või viienda aasta edukale üliõpilasele. Kandideerimise tähtaeg on 30. november 2013.

„Ehitusinseneri elukutse üheks kõige iseloomulikumaks osaks on pidev areng – otsida võimalusi rakendada erinevaid teadussaavutusi praktilises töös, oma teadmiste täiendamine lähtuvalt kolleegide pikaajalistest kogemustest ja enda saadud teadmiste-kogemuste järgnevatele põlvedele edasiandmine. Seetõttu on tudengite stipendiumi kõrval olnud just õppejõudude järelkasvu toetamine pikki aastaid meie prioriteete,“ ütles Merko juhatuse liige Andres Agukas.

Merkol on alates 2007. aastast Tallinna Tehnikaülikooliga edukas koostöö, mille eesmärk on arendada erialaharidust ning kasvatada professionaalset järelkasvu. Ettevõtte toel välja antud magistriõppe stipendiume on pälvinud Miia Rõõm, Teet Reinson, Martin Talvar, Jürgen Sarmet, Ats Pildre ja Kaspar Vitsur. Aastani 2012 panustas Merko professor Heinrich Laulu nimelise noore õppejõu/teadlase stipendiumi, mille on saanud Targo Kalamees, Raido Puust, Hendrik Voll, Andrus Räämet, Madis Ratasepp ja Ivar Annus.
Tänavu novembris allkirjastatud AS Merko noore teadlase ja õppejõu stipendiumi ning ehitusteaduskonna inseneriõppe üliõpilase stipendiumi kehtib aastani 2016.

Lisaks toetab Merko 12. novembril avatud Tallinna Tehnikaülikooli interdistsiplinaarset innovatsioonikeskust MEKTORY.

Merko Eesti (www.merko.ee) on juhtiv ehitusettevõte, mis teostab üld-, insener-, elektri- ning elamuehituse töid. Ettevõte kuulub Tallinna börsil noteeritud Merko Ehitus kontserni.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

+ 21 = 27

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.05.2022 Kinnisvara arendusprojekti juhtimine