Narvas avati uus Maxima X kauplus

MaximaTäna avas Maxima Eesti Narvas uue Maxima X kodukaupluse, mis pakub tarbijatele ligi 11 000 erinevat nimetust toidu- ja esmatarbekaupa.

Aadressil Tallinna maantee 19c avatud Maxima X kauplus põhineb jaeketi uuel kodukaupluse kontseptsioonil. Avaras müügisaalis pakutakse ligi 11 000 nimetust erinevat toidu- ja esmatarbekaupa, sealhulgas laia valikut Maxima tsehhides valmistatud kulinaaria- ja kondiitritooteid, kohapeal küpsetatud pagaritooteid, värsket liha ja mereande.

“Uus kauplus on eelkäijast nii kaubavaliku kui ka müügisaali ja kollektiivi suuruste poolest ligi kolmandiku võrra suurem,” ütles Maxima Eesti tegevdirektor Vygintas Šapokas. “Maxima on Ida-Virumaal suurima turuosaga kaubanduskett ning kavatseme oma positsiooni jätkuvalt tugevdada, pöörates tähelepanu kvaliteedile, täiustades kaubavalikut ja rajades uusi kauplusi,” märkis Šapokas.

“Narva linna vaatepunktist on uue kaupluse rajamisel mitu positiivset külge – üheltpoolt lisandub ligi 40 töökohta, teisalt aitab kaubanduspindade lisandumine kaasa ka linna arengule ja loob linlastele parema elukeskkonna ning kindlasti kinnitab linna arengu stabiilsust ja jätkuvalt mitmekülgset potentsiaali,” ütles kaupluse avamisel Narva linnapea Eduard East.

Varasemalt samas asukohas olnud hoone renoveeriti täielikult. Arhitektuurilise erilahendusena kujutatakse uuel kauplusehoone fassaadil Narva kesklinna siluetti. Renoveerimistööde käigus rajati samuti juurdepääsuteed sõidukitele ja jalakäijatele, vajalikud tehnovõrgud, 43-kohaline parkla ja haljastus.

Esmaspäeval suleti seoses uue kaupluse avamisega aadressil Tallinna maantee 13 tegutsenud Maxima X kodukauplus. Kõik suletud kaupluse töötajad suundusid tööle uude poodi, kokku kuulub kaupluse kollektiivi 36 inimest.

Maxima Eesti kuulub jaekaubanduskontserni Maxima Grupé, mis ühendab 525 kauplust Eestis, Lätis, Leedus, Poolas ja Bulgaarias. Eestis töötab 74 kauplust, millest 54 on Maxima X kodukauplused, 19 – Maxima XX supermarketid, üks on Maxima XXX hüpermarket. Maxima Eesti kauplustes on ligikaudu 4000 töötajat. 2014. aastal ulatus Maxima Eesti netokäive 401 miljoni euroni.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

24 − = 15

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

07.12.2021 Kuidas korteriühistus võlglastega hakkama saada?