Navigator nimetati Baltikumi parimaks kinnisvaraobjektiks

Capital MillCapital Milli ärihoone Navigator nimetati 21. mail Leedus toimunud Balti Kinnisvara Investeeringute foorumil aasta parimaks kinnisvaraobjektiks.

Tänavu veebruaris esimesena Balti riikides keskkonnasõbralikkuse sertifikaadi LEED Gold teeninud Navigator osutus parimaks kategoorias ärikinnisvara büroohoone/arendus.

Capital Milli tegevjuhi Igor Mölderi sõnul on auhind tunnustuseks tervele Capital Milli meeskonnale, kes seisab kõrge kvaliteedi, moodsa arhitektuuri ja säästlike lahenduste eest.

“Navigatorile omistatud auhind näitab, et meie valitud tee on õige ja hinnatud ka Eesti piiridest kaugemal,” ütles Mölder. “Me ei ehita üksikuid maju, vaid tervikpilti. Navigatorist on kujunenud selle pildi, innovaatilise, hinnatud ja kõrgete kvaliteedinõuete järgi ehitatud Tallinna sadamaala nurgakivi.”

Navigatorile pakkusid konkurentsi Baltic Hearts ja Grand Office ärihooned Leedu pealinnas Vilniuses.

Capital Millil on hea meel õnnitleda ka Ülemiste kaubanduskeskuse laiendust, mis osutuks parimaks kaubanduspindade arenduseks. Elamukinnisvara kategoorias ühtegi Eesti arendust nominentide hulgas ei olnud ning võitjaks tuli  Santariškių namai (Gilė) korteriarendus Vilniuses.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

15 − = 14

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

18.10.2021 Üürikoolitus