Nõmme-Mustamäe maastikukaitseala puhkevõimaluste planeerimine teemaplaneeringu avalik väljapanek

21. märtsil 2013 võttis Tallinna linnavolikogu otsusega nr 31 vastu «Nõmme- maastikukaitseala puhkevõimaluste planeerimine» teemaplaneeringu.

Tallinna linnaplaneerimise ametis Vabaduse väljak 7, I korruse infosaalis toimub 19. aprillist kuni 20. maini 2013 igal tööpäeval kogu tööaja jooksul teemaplaneeringu avalik väljapanek.

Teemaplaneeringus määratavate põhimõtete ja tingimuste tulemusel arendatakse välja Nõmme- maastikukaitseala ja selle lähiümbruse puhkevõimalused. Teemaplaneeringu alusel korraldatakse puhkevõimaluste väljaarendamine ja inimtegevus -Mustamäe maastikukaitsealal ning tagatakse maastikukaitsealal linnametsade, sh looduslike ja poollooduslike koosluste säilimine ja kaitse. Teemaplaneeringus on tsoneeritud 8 kõrge ja 9 keskmise kasutusintensiivsusega aktiivala ning 11 loodusala.

Teemaplaneeringuga määratavad põhimõtted ja tingimused on esitatud planeeringu tekstilises osas ja joonistel.

Teemaplaneering on kogu avaliku väljapaneku vältel ka linnaosa valitsuses Vabaduse puiestee 77 ja linnaosa valitsuses A.H.Tammsaare tee 135 ning Tallinna linna koduleheküljel www..ee/est/ehitus/Nomme-Mustamae-maastikukaitseala-puhkevoimaluste-planeerimine.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

49 − = 43

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine