Nõmme-Mustamäe maastikukaitseala puhkevõimaluste planeerimine teemaplaneeringu avalik väljapanek

21. märtsil 2013 võttis Tallinna linnavolikogu otsusega nr 31 vastu «Nõmme-Mustamäe maastikukaitseala puhkevõimaluste planeerimine» teemaplaneeringu.

Tallinna linnaplaneerimise ametis Vabaduse väljak 7, I korruse infosaalis toimub 19. aprillist kuni 20. maini 2013 igal tööpäeval kogu tööaja jooksul teemaplaneeringu avalik väljapanek.

Teemaplaneeringus määratavate põhimõtete ja tingimuste tulemusel arendatakse välja Nõmme-Mustamäe maastikukaitseala ja selle lähiümbruse puhkevõimalused. Teemaplaneeringu alusel korraldatakse puhkevõimaluste väljaarendamine ja inimtegevus Nõmme-Mustamäe maastikukaitsealal ning tagatakse maastikukaitsealal linnametsade, sh looduslike ja poollooduslike koosluste säilimine ja kaitse. Teemaplaneeringus on tsoneeritud 8 kõrge ja 9 keskmise kasutusintensiivsusega aktiivala ning 11 loodusala.

Teemaplaneeringuga määratavad põhimõtted ja tingimused on esitatud planeeringu tekstilises osas ja joonistel.

Teemaplaneering on kogu avaliku väljapaneku vältel ka Nõmme linnaosa valitsuses Vabaduse puiestee 77 ja Mustamäe linnaosa valitsuses A.H.Tammsaare tee 135 ning Tallinna linna koduleheküljel www.tallinn.ee/est/ehitus/Nomme-Mustamae-maastikukaitseala-puhkevoimaluste-planeerimine.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.-19.01.2023 Kinnisvara ABC