Nordecon ASi ühinemine tütarettevõttega Eston Ehitus AS

Nordecon AS ja Nordecon ASi 100%-line tütarettevõte Eston Ehitus AS sõlmisid 02.09.2020 ühinemislepingu, mille eesmärgiks on kontserni sisemise efektiivsuse parandamine ja juhtimisstruktuuri lihtsustamine.

Vastavalt ühinemislepingule on ühendavaks ühinguks AS. Ühinemise tulemusel lõppeb Eston Ehitus AS ja Nordecon AS jätkab Eston Ehitus AS õigusjärglasena. Ühinemise bilansipäev, alates millest kõik Eston Ehitus ASi tehingud loetakse tehtuks Nordecon ASi arvelt, on 01.07.2020.

Nimetatud tehing ei oma mõju ASi kontserni konsolideeritud kasumile, varadele ega kohustustele. Eston Ehitus ASi näol ei ole tegu olulise tütarettevõtjaga NASDAQ Tallinna Börsi reglemendi osa “Nõuded Emitentidele” tähenduses.

Nordeconi kontsern (www..com) hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted Eestis, Rootsis, Soomes ja Ukrainas. Kontserni emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis. Kontserni 2019. aasta konsolideeritud müügitulu oli 234 miljonit eurot. Nordeconi kontsern annab hetkel tööd ligi 710 inimesele. Alates 18.05.2006 on emaettevõtte aktsiad noteeritud NASDAQ Tallinna Börsi põhinimekirjas.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC