Nordecon ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus sõlmisid lepingu Tapa ja Jõhvi linnakusse garaaži ja hallide ehituseks

NordeconNordecon AS ja Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus sõlmisid lepingu sõjaväelinnakusse hooldus- ja õppegaraaži, hoiustushalli, sihtimisrajatise projekteerimiseks ja ehitamiseks ning linnakusse hoiustushall projekteerimiseks ja ehitamiseks. Tööd algavad jaanuaris ja tööde üleandmine on planeeritud 2021. aasta alguses. Lepingu maksumus on 3 miljonit eurot, hinnale lisandub käibemaks.

„Riigi Kaitseinvesteeringute Keskusega sõlmitud lepingu raames nii Tapale kui hoiustushalli, Tapale lisaks ka -õppegaraaži ning sihtimisrajatise. Nordecon on mõlemasse sõjaväelinnakusse ka varasemalt ehitanud ning omab juba aastatepikkust kogemust militaarrajatiste projekteerimise ja ehitamisega. Need on objektid, mis pakuvad kogu meeskonnale alati uusi kogemusi ning teostamisvõimalusi,“ ütles Nordecon ASi juhatuse liige Ando Voogma.

ja taristu arendamine on riigikaitse seisukohast oluline, et tagada sujuv kaitseväe üksuste ümberpaigutamine ja liikursuurtükkide kasutuselevõtt,“ ütles Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse direktor Kusti Salm.

Kaitseväe linnakusse rajatava hanke raames teostab Nordecon -õppegaraaži, hoiustushalli, sihtimisrajatise ning asendiplaanilise osa (tehnovõrkudest kuni liitumispunktideni) projekteerimise ja ehitamise.

Kaitseväe linnakusse rajatava hanke raames teostab Nordecon hoiustushalli ning asendiplaanilise osa (tehnovõrkudest kuni liitumispunktideni) projekteerimise ning ehitamise.

Nordecon on varasemalt ehitanud Tapa kaitseväelinnakusse toitlustuskompleksi (2017), neli kasarmut (2016–2018), hooldus- ja õppehalle, remondihalli ja varjualuseid (2017–2018). Praegu on ehitusjärgus komplekteerimisala, mille üleandmine on planeeritud 2020. aasta jaanuari. linnakusse ehitab Nordecon pragu ka kasarmut.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC