Nordecon: Peetri spordi- ja vabaajakeskus saavutas maksimaalkõrguse

NordeconNordecon AS ja Peetri Keskuse Compakt pidasid Peetris spordi- ja vabaajakeskuse sarikapidu. Sarikapärja tõid alla Rae vallavanem Priit Põldmäe ja Compakt Kinnisvara juht Maik Teiv.

„Elanikke on Peetris ja siin lähedal tuhandeid: on loomulik, et ei inimesed ei pea oma vaba aega minema sisustama Tallinna – sõitma
perearsti või lihtsamate igapäevateenuste vajaduste rahuldamiseks pealinna. Erasektori ja valla koostöös saame me juba enne aasta lõppu uue kogukonnakeskuse, mis rahuldab kiiresti kasvava Peetri aleviku inimeste olulisemad vajadused,“ sõnas Rae abivallavanem Priit Põldmäe.

„Kohalikele inimestele on väga oluline, et ühte kohta oleks koondatud igapäevased teenused: saab lisaks kaupade ja teenuste soetamisele tegeleda nii spordi kui huvialadega. Kodulähedased võimalused aitavad hoida kokku aega ja kütust ning vähendada liikluskoormust,“ rääkis sarikapeol Compakt juht Maik Teiv. „Kaubanduspindade rentnikke tahaksin tunnustada selle eest, et keegi neist ei võta Peetri keskust kui suvalist uut äripinda, vaid kõik mõeldakse läbi ja keskkond luuakse just Peetri kogukonna jaoks.“

„Kui linnalähedases asulas elab juba nii palju inimesi nagu siin, siis peab lisaks ilusatele elukohtadele pakkuma ka võimalusi kogukonnal koos käia nii vaba aja veetmiseks kui ka vajalike kaupade ja teenuste soetamiseks. Peetri keskus on nii mitmefunktsiooniline, et sellest saab kindlasti elav ja uuenduslik keskus kõikidele ümbruskonna inimestele,“ sõnas Nordecon ASi juhatuse esimees Gerd Müller.

Keskuses hakkavad tööle lisaks kaubandusele ka Rae valla noortekeskus, laulustuudio, lastestuudio, tennisekool, logopeed, perearst, hambaravi, apteek, ilusalong, spordisaal, äripinnad. Samuti hakkab keskuse kaupluses ja kohvikus puhast kodumaist toitu pakkuma COOPi Konsum ja kohvik.

Peetri Keskuse Peetri alevikus aadressil Küti tee 4 projekteeris Sirkel ja Mall, ehitab AS Nordecon, arendab Compakt Kinnisvara. Hoone saab olema kahekorruseline ning selle ehitusalune pind on 5495,5 m2. 10,2 meetri kõrguse hoone suletud netopinnaks on 8182,0 m2. Keskus avatakse 2019. aasta lõpus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

3 + 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest