Lasnamäe piirile rajatakse Tallinna Linnateatri tootmiskompleks

TallinnSuur-Sõjamäe tn 44d kinnistule Tallinna Linnateatri tootmiskompleksi ehitamise hankele esitati tähtaegselt kaheksa pakkumust.

Parima pakkumuse tegija selgub pärast pakkumiste läbivaatamist ja kvalifitseerimist. Suur-Sõjamäe tn 44d kinnistu pindala on 4663 m2, kinnistule on planeeritud tootmiskompleks suletud netopinnaga 3463,7 m2.

„Suur-Sõjamäe tn 44d kinnistule tootmis- ja laokompleksi rajamine on oluliseks osaks Tallinna Linnateatri arendusprojektist,“ ütles abilinnapea Eha Võrk.

Praegu valmistatakse ja suures osas ka ladustatakse etendusteks vajalikke dekoratsioone Tallinna Linnateatri kompleksis vanalinna IX kvartalis. Kasutusel olevad tööruumid (puidutöökoda, metallitöökoda, värviruum, laoruumid jne) ei vasta tänapäevastele nõuetele.

„Uus lao- ja tootmiskompleks loob Tallinna Linnateatri repertuaari dekoratsioonide tootmiseks ja hoiustamiseks nüüdisaegsed tingimused,“ ütles Võrk.

Tootmis- ja laokompleksi rajatakse kostüümide, rekvisiidi-, dekoratsioonide, mööbli ja valmistoodangu ladu, metalli- ja puidutöökoda; dekoratsioonide monteerimise ruum; värviruum; butafoori töötuba; maalisaal; garaažid; pesuköök (kostüümide hooldamine); tehnilised ruumid; töötajate ruumid, koosolekuteruum ning olmeruumid.

sõlmis 2018. aastal tootmiskompleksi projekteerimise töövõtulepingu -ga. Projekteerimistööd lõppesid veebruaris, ehitustööd algavad eeldatavasti juunis.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

− 1 = 2

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest